Connect with us

10 mln nowych numerów telefonicznych

TELEKOMUNIKACJA

10 mln nowych numerów telefonicznych

Przybędzie nam aż 10 mln numerów telefonów w Polsce. Minister Cyfryzacji podpisała rozporządzenie uwalniające kolejny zakres numeracyjny. Nowe numery zostaną zwolnione 6.01. Będą rozpoczynały się od 45.

„Wprowadzone zmiany pozwolą na likwidację ograniczeń dla rozwoju rynku usług telekomunikacyjnych wynikających z braku numeracji oraz będą mieć korzystny wpływ na rozwój gospodarki i przedsiębiorczości. Zwiększenie liczby dostępnych numerów stwarza bowiem możliwość rozwoju nowych innowacyjnych usług telekomunikacyjnych” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Ministerstwa Cyfryzacji.

Rozporządzenie opublikowano w dzienniku Ustaw tuż przed świętami – 22 grudnia 2016. Wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE