Connect with us

Inbank pierwszym bankiem na platformie Aliora

IN-HOUSE

Inbank pierwszym bankiem na platformie Aliora

Inbank, w pełni cyfrowy bank, jako pierwszy dołączy do Bancovo. – nowej platformy pośrednictwa finansowego online. Jej właścicielem jest spółka córka Alior Banku. Oficjalny start zapowiedziano na przełom stycznia i lutego 2018 roku.

Bancovo. to platforma agregująca oferty banków i firm pożyczkowych. Zainteresowani klienci będą mogli na niej nie tylko porównać przedstawione tam wiążące oferty kredytowe, ale też załatwić za jej pośrednictwem wszystkie formalności kredytowe i podpisać umowę.

W pierwszym etapie na platformie będzie można znaleźć produkty dwóch banków: Inbank i Alior Banku.

– W Inbank zależy nam na wygodzie klientów, dlatego też ułatwiamy im korzystanie z produktów bankowych, maksymalnie upraszczając i ograniczając formalności oraz przedstawiając im jasne i przejrzyste oferty, dopasowane do ich potrzeb. Taka idea przyświeca także Bancovo., co stworzyło idealną przestrzeń do nawiązania współpracy – komentuje Maciej Pieczkowski, Dyrektor Generalny Inbank Polska. – Nasz model biznesowy opieramy wyłącznie na kanale online, dlatego naturalnym jest, że szukamy nowych form dotarcia do klienta. Cieszy nas, że zyskaliśmy zaufanie twórców platformy i jako jeden z pierwszych banków możemy zaistnieć na Bancovo., jednocześnie dokładając swoją cegiełkę do tworzenia tego projektu – dodaje.

Kredyty gotówkowe w Inbank dostępne są w kwocie od 2 tys. do 50 tys. złotych, a ich spłatę można rozłożyć na okres od 4 do 72 miesięcy. Prowizja wyjściowa ustalana jest indywidualnie i wynosi już od 0%. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z udzieleniem kredytu. Nie ma także opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.

Poza kredytami gotówkowymi, klienci Inbank mogą skorzystać także z oferty lokat oraz kredytu samochodowego całkowicie bez zabezpieczeń.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE