Connect with us

Ruszyła rekrutacja do Jury jubileuszowej edycji konkursu Telemarketer Roku 2018

EVENTY

Ruszyła rekrutacja do Jury jubileuszowej edycji konkursu Telemarketer Roku 2018

W nadchodzącym roku konkurs Telemarketer Roku będzie obchodził swoje 10-lecie. Już dzisiaj Stowarzyszenie Marketingu SMB – organizator konkursu – rozpoczyna rekrutację do jury konkursu.

Organizator zaprasza do jury każdego, kto zajmuje się bezpośrednią pracą z konsultantami od minimum 3 lat. Chętni powinni obejmować stanowiska takie jak trener, kierownik projektu, manager ds. jakości, dyrektor operacyjny lub szef szkoleń.

Od członków wymagane jest poświęcenie ok. 15 godzin roboczych (realizowanych zdalnie) w okresie od 8.03 do 13.04 oraz obecność na spotkaniu organizacyjnym i podczas III etapu konkursu, które zaplanowane jest w dniach 16-18.05 w Warszawie.

Zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 11 stycznia. Ostateczny skład jury wybierze Rada Programowa Konkursu. Szczegółowe informacje pod adresem: https://telemarketerroku.pl/jury.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE