Connect with us

Chochołek przechodzi do T-Mobile

TELEKOMUNIKACJA

Chochołek przechodzi do T-Mobile

Od 1 stycznia 2018 roku Mariusz Chochołek obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży TA/LA (Top Account/Large Account) w T‑Mobile.

Mariusz Chochołek jest związany z rynkiem telekomunikacyjnym od 2003 roku kiedy to prowadził szereg projektów z ramienia firm doradczych dla firm telekomunikacyjnych. Od 2010 roku związany był z Orange, gdzie odpowiadał między innymi za transformację B2B Operations. Stał także na czele programu EURO2012 odpowiadając m.in., za współpracę z UEFA i marketing. W 2016 roku Mariusz objął stanowisko prezesa Integrated Solution, należącej do Orange firmy odpowiedzialnej za dostarczanie rozwiązań teleinformatycznych end-to-end dla przedsiębiorstw.

– Mariusz jest bardzo cennym uzupełnieniem naszego zespołu B2B. Jego dotychczasowe doświadczenia zawodowe znakomicie wpisują się w nasze potrzeby i kierunki rozwoju. – podsumowuje Artur Ostrowski, członek Zarządu T‑Mobile Polska, Dyrektor ds. Rynku Biznesowego.

Mariusz Chochołek zastąpi Agnieszkę Mironowicz, która pełni obowiązki Dyrektora Departamentu Sprzedaży TA/LA w okresie przejściowym, a od 1 stycznia obejmie stanowisko Dyrektora Departamentu Obsługi Klienta.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE