Connect with us

Szczecin uruchomił infolinię śniegową

ADMINISTRACJA PUBLICZNA

Szczecin uruchomił infolinię śniegową

Szczecin uruchomił całodobową infolinię, gdzie mieszańcy miasta mogą zgłaszać miejsca do odśnieżania. Infolinia działa pond numerem 91 480 04 01.

W tegorocznym sezonie miasto będzie odśnieżać 760 km dróg. Są to przede wszystkim główne ciągu komunikacyjne, po których kursuje komunikacja miejska oraz mosty, wiadukty i ulice o dużym nachyleniu. Zaś ulice nie ujęte w planie „Akcji Zima” będą odśnieżane interwencyjnie.

Podobne infolinie uruchamiają także inne miasta i miesteczka.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE