Connect with us

Genesys PureCloud zintegrowany z Amazon Lex

AUTOMATYZACJA

Genesys PureCloud zintegrowany z Amazon Lex

Genesys, podczas dorocznej konferencji AWS re:Ivent, zaprezentował kolejną swoją integrację. Tym razem Genesys PureCloud połączy się z Amazon Lex.

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI) firmy, korzystające z rozwiązań Genesys, będą miały łatwiejszy dostęp do systemów umożliwiających budowanie interfejsów głosowych, które będą jeszcze bardziej zwiększać satysfakcję klientów.

Klienci PureCloud mogą teraz skorzystać z możliwości, jakie oferuje Amazon Lex. System pozwoli na nie tylko zrozumienie tego, co mówią konsumenci, ale także rozpoznanie ich intencji. To pogłębione zrozumienie problemu klienta sprawia, że jest on szybciej kierowany do właściwego agenta contact center.

– Jesteśmy podekscytowani faktem, że nasza współpraca z Genesys rozszerza się jeszcze bardziej poprzez połączenie najlepszego w swojej klasie rozwiązania do obsługi klientów w chmurze z obsługą technologii AI zapewniającej naturalne zrozumienie języka Amazon Lex – powiedział Swami Sivasubramanian, wiceprezes Amazon AI, Amazon Web Services, Inc. – Dzięki PureCloud Genesys pozwala firmom dowolnej wielkości na przyjęcie sztucznej inteligencji poprzez Amazon Lex jako narzędzie do poprawy doświadczeń klientów, które mogą stworzyć.

– Jako globalny lider w dziedzinie technologii obsługi klienta, Genesys ma długą historię udanych integracji z najbardziej innowacyjnymi firmami na świecie, takimi jak Amazon Web Services (AWS) – powiedział wiceprezes wykonawczy Genesys PureCloud, Olivier Jouve. – Po raz kolejny pogłębiamy współpracę z AWS poprzez nową integrację PureCloud z Amazon Lex. Zapewnia firmom inny sposób na poprawę satysfakcji klientów poprzez usprawnienie routingu IVR, skrócenie czasu połączeń i ułatwienie zarządzania.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE