Connect with us

Nowa seria słuchawek do call center od Plantronics

SPRZĘT

Nowa seria słuchawek do call center od Plantronics

Zwiększona kompatybilność serii Blackwire 5200 i Blackwire 3200 zapewnia profesjonalnym użytkownikom elastyczność oraz możliwość prowadzenia rozmów na najwyższym poziomie za pośrednictwem różnych platform.

Plantronics, pionier w dziedzinie produktów audio i lider na rynku technologii komunikacyjnej, ogłosił wprowadzenie na rynek nowych serii Blackwire 5200 i Blackwire 3200, które cechuje nowoczesny design, profesjonalna jakość dźwięku oraz szeroki wybór urządzeń w zróżnicowanych cenach. Słuchawki umożliwiają łączność z laptopami, komputerami i smartfonami, zapewniając płynną komunikację.

Blackwire 5210

– Rodzina Blackwire jest stale rozwijana, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się linii produktowych. – powiedział Gavin Sear, szef działu Global Product Marketing firmy Plantronics – Serie Blackwire 5200 i Blackwire 3200 przystosowano do potrzeb nowego pokolenia profesjonalistów poprzez umożliwienie łatwego połączenia słuchawek ze wszystkimi wykorzystywanymi przez nich urządzeniami, przy jednoczesnym zapewnieniu wygody podczas długotrwałego noszenia oraz wysokiej jakości dźwięku.

Produkty z rodziny Blackwire zaprojektowano z myślą o osobach, których praca wymaga stałego połączenia z komputerem lub smartfonem i chcą swobodnie przełączać się między urządzeniami, nie tracąc ani chwili rozmowy. Badania pokazują, że pracownicy biurowi często są rozpraszani przez odgłosy z zewnątrz i potrzebują rozwiązań, które pomogą im utrzymać koncentrację.

Wybierając słuchawki o nowoczesnym industrialnym wyglądzie urozmaiconym czerwonymi akcentami, które zostały zrobione ze znakomitych materiałów, profesjonalni użytkownicy Blackwire 5200 i Blackwire 3200 otrzymują zarazem najwyższej jakości zestaw słuchawkowy, który daje im pewność, że usłyszą każde słowo i są dobrze słyszani. Dzięki temu mogą być spokojni, że w kompetentny sposób poradzą sobie nawet podczas najtrudniejszych rozmów. Seria Blackwire współpracuje z popularnymi aplikacjami takimi jak Cisco Jabber, Microsoft Skype for Business oraz Microsoft Teams i umożliwia połączenie z urządzeniami mobilnymi i komputerami PC przez gniazdo Jack.

Blackwire 3225

Wśród dodatkowych funkcji i korzyści, jakie daje nowa, ulepszona rodzina Blackwire, znajdują się:

 • Miękkie, skóropodobne nakładki na głośniki, składane nauszniki i futerał ułatwiający transport
 • Odbieranie/kończenie połączeń, kontrola głośności i wyciszanie jednym naciśnięciem przycisku
 • Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami za pośrednictwem USB/USB-C i 3,5 mm
 • Komunikaty dźwiękowe i wskaźniki świetlne na przewodzie informujące o stanie połączenia, wyciszenia i głośności
 • Obsługa szerokopasmowego sygnału audio i redukcja szumów otoczenia zapewniające najwyższej jakości komunikację głosową
 • Kompatybilność ze sprzedawanym oddzielnie oprogramowaniem Plantronics Manager Pro, które umożliwia zespołom IT uzyskiwanie informacji o wszystkich urządzeniach Plantronics w firmie
 • Korektor dynamiczny automatycznie dostosowujący ustawienia audio między połączeniami głosowymi i muzyką

Seria Blackwire 5200 oferuje ponadto:

 • Pasywną redukcję hałasu, by tłumić odgłosy rozmów i inne rozpraszające uwagę hałasy, pomagając zachować koncentrację
 • Dynamiczne powiadomienia zapewniające optymalną produktywność dzięki wykrywaniu i ostrzeganiu użytkownika za pomocą komunikatu dźwiękowego, gdy zaczyna mówić przy wyłączonym mikrofonie
 • Ochronę słuchu SoundGuard® Digital, którą można aktywować za pośrednictwem aplikacji Plantronics Hub. Dzięki tej technologii średnia dzienna ekspozycja na dźwięk nie przekracza 85 dBA
 • Design inspirowany projektem słuchawek Plantronics Voyager Focus

Plantronics Manager Pro

Dzięki Plantronics Manager Pro, usłudze Software as a Service (SaaS), działy IT mają możliwość zdalnego monitorowania i zarządzania słuchawkami z rodziny Blackwire w organizacji, podobnie jak innymi kompatybilnymi z nią zestawami Plantronics, aby mieć pewność, że użytkownicy otrzymują najlepsze możliwe rozwiązania głosowe. Manager Pro daje pewność, że pracownicy są w stanie odebrać każde połączenie dzięki konfiguracji i zarządzaniu ustawieniami użytkownika oraz wykorzystaniu narzędzi analitycznych, pozwalających przewidywać potencjale problemy i zapobiegać im. Oprogramowanie Plantronics Manager Pro jest dostępne w ramach abonamentu i sprzedawane niezależnie od produktów z rodziny Blackwire.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE