Connect with us

Salelifter przejmie Teletarget

OUTSOURCING

Salelifter przejmie Teletarget

Outsourcingowe call center Teletarget połączy się z Salelifter. 31 października uzgodniono plan połączenia. To Salelifter wchłonie call center. Obie spółki należą go grupy Sare.

Połączenie zostanie przeprowadzone w wyniku przeniesienia całego majątku Teletarget na Salelifter (tzw. łączenie przez przejęcie) za udziały, które ta ostatnia przeniesie na wspólników call center.

Plan zakłada także podniesienie kapitału zakładowego Salelifter z 50 000 zł do 56 150 zł. Samo zaś połączenie nastąpi w chwili wpisania zmian do rejestru sądowego spółki przejmującej.

Salelifter to firma specjalizująca się w budowaniu, zarządzaniu oraz monetyzacji baz danych. To także dostawca dwóch produktów Expectus, pozwalający ba walidację baz danych oraz Monetyzuj.pl, który umożliwia właścicielom baz mailingowych ich monetyzowanie.

Teletarget to z kolei outsourcingowe call center specjalizujące się w budowie, weryfikacji i wzbogacaniu baz danych przy użyciu nowoczesnych narzędzi z pogranicza big data,  call center oraz onlinie marketingu.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE