Connect with us

Integrated Solutions dostarczy Oracle Poczcie Polskiej

TECHNOLOGIE

Integrated Solutions dostarczy Oracle Poczcie Polskiej

Integrated Solutions zawarł z Pocztą Polską umowę na dostawę pakietów oprogramowania Oracle, w tym wykorzystanie nowoczesnych komponentów Oracle Cloud. Firma oferować będzie również wsparcie systemów informatycznych oraz usługi doradcze. Wartość projektu przekracza kwotę 33 milionów złotych.

W ramach kontraktu Integrated Solutions dostarczy pakiet oprogramowania wspierającego kluczowe systemy informatyczne Poczty Polskiej wraz z usługami asysty, środowiskiem chmurowym Oracle oraz usługami doradczymi w zakresie oprogramowania Oracle. Projekt obejmuje zapewnienie licencji w formule nielimitowanego dostępu (tzw. ULA) przez 24 miesiące. Umowa pomiędzy Integrated Solutions a Pocztą Polską została podpisana 31 października.

– Rozpoczęcie transformacji cyfrowej w Poczcie Polskiej to odważna i słuszna decyzja. Wierzymy, że nowoczesne narzędzia chmurowe Oracle zapewnią firmie bardzo efektywne i elastyczne zarządzanie potrzebami wynikającymi z utrzymania istniejących systemów informatycznych oraz z prowadzonych projektów strategicznych – ocenia Marcin Dżoga, Dyrektor Sprzedaży do Sektora Publicznego w Integrated Solutions.

W ramach projektu Integrated Solutions zapewni również zaawansowane usługi konsultingowe związane z wdrożeniem licencji i rozwojem środowisk opartych o technologię Oracle.

– Na szczególną uwagę zasługuje wdrożenie komponentu Oracle Cloud, który obecnie będzie jednym z najbardziej zaawansowanych środowisk w Polsce, zwłaszcza uwzględniając złożoność i różnorodność produktów aplikacyjnych serwowanych z infrastruktury chmurowej w tym przypadku z użyciem Oracle Cloud Machine (OCM) – dodaje.

Spółka Integrated Solutions jest jednym z pierwszych partnerów w regionie Oracle ECEMEA o statusie Cloud Managed Service Provider. Firma otrzymała tytuł CMSP 11 lipca 2017.

W efekcie firma Integrated Solutions poszerzyła swoją ofertę o aplikacje dostarczane w modelu usługowym (SaaS), rozwiązania klasy Platforma-jako-usługa (PaaS) oraz nowoczesne usługi Oracle IaaS (moc obliczeniowa, pamięci masowe i sieciowe w chmurze czy chmura w modelu cloud-at-customer dostarczana dzięki Oracle Cloud Machine).

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE