Connect with us

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy uruchomi infolinię

ADMINISTRACJA PUBLICZNA

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy uruchomi infolinię

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy poinformował o rozbudowie wydziału obsługi cudzoziemców. Od najbliższego poniedziałku zacznie działać w urzędzie specjalna aplikacja usprawniająca pracę wydziału. W przyszłym roku startuje infolinia.

Aktualnie trwają remonty pomieszczeń, w których będą obsługiwani klienci. Trwają także rekrutacje nowych pracowników, którzy będą obsługiwać wszystkich zainteresowanych.
– Otrzymaliśmy 1,6 mln zł na inwestycje infrastrukturalne – przebudowę pomieszczeń pod obsługę cudzoziemców związanych z ich zatrudnieniem, legalizacją pobytu. Uruchamiamy również dodatkowe siły w delegaturach w Toruniu i Włocławku – powiedział w Radiu PiK wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

W województwie kujawsko-pomorskim w ciągu tego tylko roku złożono 12 tysięcy wniosków o legalizację pracy dla obcokrajowców. Większość z nich to obywatele Ukrainy.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE