Unified Factory podbija Indie

Spółka Unified Factory poinformowała o podpisaniu umowę dystrybucyjną z firmą Indigisol z Bangelore w Indiach. Oznacza to, że spółka właśnie wkroczyła na 22 zagraniczny rynek.

Spółka Unified Factory poinformowała o podpisaniu umowę dystrybucyjną z firmą Indigisol z Bangelore w Indiach. Oznacza to, że spółka właśnie wkroczyła na 22 zagraniczny rynek.

Maciej Okniński dla ISBNews powiedział, że nowy partner dostrzegł we współpracy z UF potencjał w zakresie analizy tekstu naturalnego w języku angielskim.  Indigisol to firma działająca na rynku e-learningu.

Jak zauważył Okniński rynki azjatyckie to dla UF wielkie możliwości. – Wejście na rynek indyjski jest kolejnym krokiem w budowaniu naszej pozycji na największych rynkach BPO na świecie.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Branża cyfrowa: sektor nowych technologii staje się liderem zrównoważonego rozwoju w Polsce

Aby dokonała się ta trwała zmiana w podejściu do produktów i ekoprojektowania potrzebne są nie tylko ramy prawne, ale również poszerzanie świadomości społecznej i dodatkowe zachęty dla konsumentów, aby wybierali oni produkty trwalsze i przyjazne środowisku – wskazywał minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka podczas konferencji Związku Cyfrowa Polska na temat zrównoważonego rozwoju, w której udział wzięli przedstawiciele polskiego sektora nowych technologii.
więcej

Startuje kolejna edycja „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe”

Ruszyła rejestracja do tegorocznej 22. edycji „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe”, rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Promujący innowacyjność program, który skierowany jest zarówno do przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i tych, które działalność rozpoczęły stosunkowo niedawno, od ponad dwóch dekad organizuje firma doradcza Deloitte.