Connect with us

Unified Factory podbija Indie

TECHNOLOGIE

Unified Factory podbija Indie

Spółka Unified Factory poinformowała o podpisaniu umowę dystrybucyjną z firmą Indigisol z Bangelore w Indiach. Oznacza to, że spółka właśnie wkroczyła na 22 zagraniczny rynek.

Maciej Okniński dla ISBNews powiedział, że nowy partner dostrzegł we współpracy z UF potencjał w zakresie analizy tekstu naturalnego w języku angielskim.  Indigisol to firma działająca na rynku e-learningu.

Jak zauważył Okniński rynki azjatyckie to dla UF wielkie możliwości. – Wejście na rynek indyjski jest kolejnym krokiem w budowaniu naszej pozycji na największych rynkach BPO na świecie.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE