Connect with us

Genesys integruje wielokanałową platformę obsługi klienta z Microsoft Office 365

SYSTEMY CC

Genesys integruje wielokanałową platformę obsługi klienta z Microsoft Office 365

Firma Genesys zintegrowała swoją Platformę Customer Experience z oprogramowaniem Microsoft Office 365. Ta integracja, w połączeniu z obsługą narzędzia Skype for Business Server, umożliwi klientom zwiększenie zwrotu z inwestycji z projektów wdrożeń w chmurze, równocześnie wspierając łatwiejszą migrację do technologii chmurowych.

Jedną z najczęściej spotykanych przeszkód podczas migracji systemów komunikacyjnych do chmury są trudności z integracją rozległych funkcji contact center. Dzięki technologii Genesys, która teraz obsługuje Office 365 w ramach oferty PureEngage i Genesys PureCloud, organizacje mogą korzystać z całkowicie zintegrowanego pakietu rozwiązań contact center, włącznie z obsługą kanałów głosowych i cyfrowych, zarządzania kadrami i jakością oraz funkcjami samoobsługi, a wszystko to w ramach jednolitego środowiska.

Pragniemy zająć miejsce w szeregu innych globalnych innowacyjnych firm, takich jak Microsoft, które wierzą w wartość płynącą z oferowania doskonałych doświadczeń klienta – powiedział Merijn te Booij, główny specjalista ds. marketingu, Genesys. – Równocześnie wzmacniamy nasze relacje partnerskie z Microsoft. Natywna integracja Platformy Customer Experience Genesys oraz narzędzi Microsoft Office 365 i Skype for Business Server pomaga organizacjom zapewnić bardziej płynną, jednolitą i dostosowaną do kontekstu danej sytuacji obsługę klienta.

Genesys jest Złotym Partnerem Microsoft i posiada certyfikat wsparcia dla usługi Skype for Business Server, który zapewnia kompatybilność i niezawodność, zabezpieczając inwestycje w oprogramowanie. Do najważniejszych zalet wynikających z integracji z Office 365 zaliczają się:

  • Wyższy poziom doświadczeń klienta poprzez zaangażowanie klienta przez kanał Skype for Business oraz wszystkie inne kanały cyfrowe, takie jak email, sms, portale społecznościowe oraz strony www
  • Podniesienie liczby spraw rozwiązanych w pierwszym kontakcie dzięki współpracy konsultanta z ekspertami z danej dziedziny na przestrzeni całej organizacji,
  • Zniesienie ograniczeń terytorialnych dzięki wszechobecności oprogramowania Office 365 oraz inteligentnym funkcjom Platformy Customer Experience Genesys,
  • Prostsza instalacja, zarządzanie i utrzymanie rozwiązania, co obniża koszty posiadania,
  • Kompatybilność z najlepszym rozwiązaniem obsługi klienta – wspierającego wielokanałową obsługę, zarządzanie personelem, samoobsługę oraz wydajny rozkład obowiązków z poziomu pojedynczej platformy.

Cieszymy się, że Genesys rozszerza zakres współpracy z firmą Microsoft. Integracja z Microsoft Office 365 umożliwi dalsze podnoszenie poziomu doświadczeń klienta we wszystkich kanałach komunikacji oraz wspieranie dużych i małych firm w przejściu do technologii chmury – powiedział Lori Wright, kierownik generalny Microsoft Teams i Skype, Microsoft.

Użytkownicy platformy Genesys skorzystają także na integracji z Microsoft Dynamics 365. Jest to pakiet rozwiązań stosowanych do zarządzania relacjami z klientem, wspomagających wspólną pracę działu sprzedaży, marketingu oraz zespołów obsługi klienta.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

1 komentarz

POPULARNE