Connect with us

DBMS przejmuje kolejne bazy danych

AKTUALNOŚCI

DBMS przejmuje kolejne bazy danych

Spółka DBMS zakupiła bazy danych od firmy Salvado. Baza obejmuje 2,1 mln rekordów zawierających informacje zdobyte poprzez konkursy i tematyczne fora internetowe. Dzięki Big Data zespół DBMS chce oferować bardziej sprofilowane bazy danych.

Zakupione bazy danych posłużą optymalizacji kampanii marketingowych i zacieśnieniu współpracy z klientami DBMS. „Nowe bazy to przede wszystkim ogromna szansa na jeszcze bardziej precyzyjne dotarcie do zainteresowanego usługą klienta i pozyskanie wartościowych leadów sprzedażowych” – czytamy w komunikacie spółki.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE