Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

skill

inaczej umiejętność, cecha agenta - pojęcie związane ze specjalizowaniem Agentów i SBR. Skillem będzie znajomość języka, procesu lub inna określona przez management cecha / umiejętność agenta.

mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce

Magazyn finansowy Global Finance po raz kolejny wyróżnił mBank jako najlepszy bank w Polsce – tym razem w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks”. Nagroda potwierdza ważną pozycję mBanku na rynku, podążanie za najnowszymi trendami i precyzyjne dopasowywanie usług do potrzeb klientów korporacyjnych.

Magazyn finansowy Global Finance po raz kolejny wyróżnił mBank jako najlepszy bank w Polsce – tym razem w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks”. Nagroda potwierdza ważną pozycję mBanku na rynku, podążanie za najnowszymi trendami i precyzyjne dopasowywanie usług do potrzeb klientów korporacyjnych.

Global Finance to międzynarodowy, specjalistyczny magazyn, który od 30 lat zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie i co roku nagradza najlepsze instytucje działające w branży. W tym roku w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” wśród polskich banków zwyciężył mBank.

W corocznym konkursie, Global Finance stosuje wielopoziomowy proces oceny, na który składa się m.in. opinia jurorów Infosys – światowego lidera w zakresie konsultingu, technologii i outsourcingu. Zwycięzcy nominowani są na poziomie globalnym, regionalnym, krajowym oraz w ramach poszczególnych kategorii.

Podstawowymi kryteriami oceny banków w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks” są: strategia wobec digitalizacji, skuteczność korzystania z kanałów elektronicznych, wzrost liczby klientów i procesów obsługiwanych elektronicznie, zakres usług oferowanych cyfrowo, mierzalne korzyści osiągnięte dzięki wykorzystaniu potencjału inicjatyw cyfrowych, jak również użyteczność i funkcjonalność samego projektu strony serwisu transakcyjnego i mobilnego.

Jak podkreśliło jury, tegoroczni zwycięzcy w kategorii najlepszy cyfrowy bank dla korporacji, rozumieją, że zarówno klient korporacyjny, jak i detaliczny oczekuje od banków umiejętnego adaptowania nowych rozwiązań.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Nowa wersja aplikacji Santander mobile z biometryczną autoryzacją

Santander Bank Polska udostępnia nową wersję aplikacji mobilnej z biometryczną autoryzacją. Od teraz transakcje można potwierdzać biometrią – odciskiem palca na telefonach z systemem Android lub Touch ID oraz Face ID na telefonach z iOS. To wygodne rozwiązanie pozwala jeszcze szybciej autoryzować transakcje.
więcej

Bank Pocztowy zostaje w hybrydzie

Bank Pocztowy zamierza korzystać z hybrydowego trybu pracy wśród pracowników i ogranicza wykorzystywane powierzchnie biurowe. Jak podkreśla Zarząd, decyzja podyktowana jest sprawdzeniem się takiego modelu pracy w czasie pandemii oraz koniecznością ograniczania kosztów w celu powrotu Banku na ścieżkę trwałej rentowności.
więcej

Alior Bank rozwija bankowość internetową i wprowadza nowe funkcjonalności

Alior Bank kontynuuje rozwój kanałów zdalnych. Tym razem bank uruchomił w bankowości internetowej Alior Online nowe funkcje, pozwalające na zakup ubezpieczenia do pożyczki gotówkowej na wypadek utraty pracy i następstw nieszczęśliwych wypadków od PZU S.A., a także ubezpieczeń z oferty LINK4.