Przybij piątkę w bankomacie

Takie hasło przyświecało prezentacji pierwszej „placówki biometrycznej” małopolskiego Łąckiego Banku Spółdzielczego podczas ostatniego spotkania technologicznego #MeCenasTechnologii organizowanych przez Ministerwo Cyfryzacji.

Takie hasło przyświecało prezentacji pierwszej „placówki biometrycznej” małopolskiego Łąckiego Banku Spółdzielczego podczas ostatniego spotkania technologicznego #MeCenasTechnologii organizowanych przez Ministerwo Cyfryzacji.

Łącki Bank Spółdzielczy jest właśnie w fazie wdrażania biometrii dłoni (Palm Vein). Podczas poniedziałkowego spotkania wiceprezes Zarządu ŁBS Rafał Szopiński zaprezentował proces obsługi Klienta z wykorzystaniem biometrii: od rejestracji wzorców, poprzez wymagane dokumenty i procedury, pełną obsługę na stanowisku doradcy, aż do obsługi w bankomacie biometrycznym, który także w ramach placówki stanął w Ministerstwie Cyfryzacji.

– Cieszymy się, że Pani Minister Anna Streżyńska i jej współpracownicy zainteresowali się naszym rozwiązaniem, jakim jest wdrożony i rozszerzany system uwierzytelniania biometrycznego Novum eNBio. – mówi Rafał Szopiński, wiceprezes banku – W siedzibie Ministerstwa Cyfryzacji w Warszawie uruchomiliśmy w pełni działającą mini placówkę z biometryczną obsługą Klienta i biometrycznym bankomatem recyklingowym z wpłatomatem, co zrobiło ogromne wrażenie na pracownikach ministerstwa. To pokazuje, że Polskie Banki Spółdzielcze posiadają i wykorzystują najnowsze technologie w sposób odważny i zrównoważony. Mam nadzieję, że do nowych usług o najwyższym stopniu bezpieczeństwa, ale i o dużej wygodzie korzystania, jakie wdrażamy w ramach rozwoju naszego Banku, przekonają się także nasi Klienci.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *