Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

próbny balon

taktyka stosowana do rozpoznania granic. Pytamy o hipotetyczną sytuację, żeby wyciągnąć od drugiej strony informacje na temat dalszych ustępstw, często zaczyna się zdaniem ,,Co by było gdybyśmy…”

Red Hat wprowadza skonteneryzowaną platformę do zarządzania interfejsami API

Red Hat, Inc. wprowadził rozwiązanie Red Hat 3scale API Management jako w pełni skonteneryzowaną, lokalną platformę do kompleksowego zarządzania cyklem życia interfejsów API. Lokalna wersja stanowi rozwinięcie istniejącej, chmurowej oferty SaaS i rozszerza dostępne opcje wdrożeniowe – oferuje organizacjom bardziej zaawansowane i elastyczne rozwiązanie do zarządzania interfejsami programowania aplikacji (API) w ich własnych centrach danych.

Red Hat, Inc. wprowadził rozwiązanie Red Hat 3scale API Management jako w pełni skonteneryzowaną, lokalną platformę do kompleksowego zarządzania cyklem życia interfejsów API. Lokalna wersja stanowi rozwinięcie istniejącej, chmurowej oferty SaaS[1] i rozszerza dostępne opcje wdrożeniowe – oferuje organizacjom bardziej zaawansowane i elastyczne rozwiązanie do zarządzania interfejsami programowania aplikacji (API) w ich własnych centrach danych.

Jako pierwsze główne wydanie platformy po przejęciu 3scale przez Red Hat w czerwcu 2016 roku, Red Hat 3scale API Management – On Premise wpisuje się w wizję przyspieszenia cyfrowej transformacji i innowacji dzięki architekturom chmury hybrydowej sterowanym przez interfejsy API. Nazywane „nowym językiem współpracy”, interfejsy API stanowią elementy budulcowe współczesnej hiperpołączonej gospodarki, której motorami są mobilność, internet rzeczy (IoT) oraz nowe architektury aplikacyjne, takie jak kontenery i mikrousługi.

Lokalne wdrożenie Red Hat 3scale API Management z wykorzystaniem Red Hat OpenShift Container Platform pozwala klientom efektywnie zarządzać całym cyklem życia interfejsów API bez eksponowania usług na zewnątrz, co zapewnia większe bezpieczeństwo i kontrolę. Pomaga to spełnić wymagania przepisowe, a jednocześnie wykorzystać zaawansowane możliwości konfiguracyjne, wdrożeniowe i administracyjne metodologii DevOps.

Rozwiązanie Red Hat 3scale API Management, które otrzymało tytuł lidera w raporcie 2016 Gartner Magic Quadrant for Full Lifecycle API Management, oferuje architekturę opartą na API, która wspiera elastyczne podejście do tworzenia aplikacji, obok integracji kontenerów i usług rozproszonych.

Słownik
1. SaaS. Zobacz Software as a Service.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Dane na wagę złota

Dane osobowe to lukratywny biznes. Firmy specjalizujące się w handlowaniu danymi wiedzą o użytkownikach nierzadko więcej niż rodzina. Acxiom, Equifax lub CoreLogic to pośrednicy danych. Firmy, które zbierają dane osobowe, a następnie sprzedają je innym przedsiębiorstwom.
Czytaj więcej

mBank zaskakuje klientów… przypomnieniami

A jednak można czymś zaskoczyć klienta. Chociaż przypomnienie o terminie płatności do przyjemnych doznań nie należy, to jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które dostarczył swoim klientom mBank. Bank przypomni o rachunku za prąd czy telewizję kablową i umożliwi zapłacenie faktury jednym kliknięciem w aplikacji mobilnej.