Connect with us

Polskie banki wg Forrestera mają jedne z najlepszych aplikacji mobilnych

IN-HOUSE

Polskie banki wg Forrestera mają jedne z najlepszych aplikacji mobilnych

W najnowszym rankingu firmy Forrester Research bankowości mobilne BZ WBK, Millenium Bank i mBank znalazły się w ścisłej czołówce najlepszych aplikacji bankowych w Europie. Najlepszą jest ta z mBanku – znalazła się na drugim miejscu w Europie.

Aplikacja mBanku uzyskała aż 85 pkt pokonując rywali w kategorii funkcjonalność oraz wygoda korzystania. Co ciekawe – badanie do rankingu przeprowadzano w lutym tego roku. A mBank w połowie kwietnia zaktualizował swoją aplikację stosując jeszcze nowocześniejsze rozwiązania i stając się bardziej ergonomiczną.

Tegoroczny ranking wybrał hiszpański bank BBVA. Ale zdobył on zaledwie 2 pkt więcej niż polski mBank. BZ WBK zdobył 76 pkt pozostawiając w tyle takie banki jak holenderski ING, Francuski BNP Paribas czy włoski UniCredit.

Aplikacja mobilna hiszpańskiego banku BBVA:

Aplikacja mobilna mBanku:

Aplikacja mobilna BZ WBK:

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE