Connect with us

Voicetel jeszcze w tym roku na głównym parkiecie giełdy

STRATEGIE I INWESTYCJE

Voicetel jeszcze w tym roku na głównym parkiecie giełdy

Gdańska spółka technologiczna Voicetel Communications – obecnie notowana na rynku NewConnect – jeszcze w tym roku, najpewniej wczesną jesienią zamierza przenieść się na główy parkiet warszawskiej giełdy.

Grupa, w skład której wchodzi również spółka SpeechGuru osiągnęła dobre wyniki finansowe. Jej skonsolidowane przychody w I kwartale tego roku, w porównaniu z analogicznym okresem w roku 2016, wzrosły o 88% i obecnie wynoszą 1,874 mln zł. Zysk netto wzrósł – w porównaniu do I kwartału 2016 o 86% osiągając wynik na poziomie 1,294 mln zł.

Jednostkowy wynik netto Voicetel Communications w tym okresie wyniósł 1,395 mln zł. (do 0,791 mln zł w I kw. 2016) – To oczywiście dobre wyniki na bieżącym etapie rozwoju, które pokazują, że jesteśmy sprawną i zdrową organizacją, jednak oczywiście nasze amicje na kolejne lata są zdecydowanie wyższe – pisze spółka w raporcie.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE