Connect with us

Finaliści konkursu Telemarketer Roku 2017

EVENTY

Finaliści konkursu Telemarketer Roku 2017

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB ma zaszczyt ogłosić finalistów konkursu Telemarketer Roku 2017. W tegorocznej edycji konkursu na najlepszych konsultantów telefonicznych, wzięło udział 35 firm, które zgłosiły łącznie 176 konsultantów. Jurorzy nominowali do finału X konsultantów, z którymi spotkają się w dniach 15 – 17 maja. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 25 maja podczas Gali rozdania nagród w Warszawie.

Najwięcej firm, biorących udział w konkursie, działa w sektorze finansowym – 13 firm. Cieszy bardzo duże zainteresowanie konkursem ze strony outsourcing call i contact center (11 firm). Pokazuje to, że firmy outsourcing cc chcą uczestniczyć w podnoszeniu standardów jakości pracy konsultantów i świadczonych usług. W gronie przedsiębiorstw uczestniczących w konkursie znaleźli się również przedstawiciele usługodawców, w tym telekomów i innych.

Firmy mogły zgłaszać swoich pracowników do 7 kategorii: Helpdesk, Obsługa klienta, Sprzedaż inbound, Sprzedaż outbound, Windykacja, Inne projekty telefoniczne oraz Wideorozmowa. W dotychczasowych edycjach konkursu, największym zainteresowaniem cieszyła się kategoria Obsługa klienta (w tym roku 41 zgłoszeń), jednak w tym roku, najwięcej rozmów zgłoszono do kategorii Sprzedaż outbound (44 zgłoszenia).
Konsultanci nominowani do finału konkursu Telemarketer Roku 2017 w poszczególnych kategoriach:

Helpdesk

 1. Gabriela Cielec – Alior Bank S.A.
 2. Agata Usyk – Alior Bank S.A.
 3. Marcin Ingersleben – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
 4. Maciej Dalkowski – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
 5. Ewa Sikora – Alior Bank S.A.

Obsługa klienta

 1. Rafał Chojecki – T-mobile Polska S.A.
 2. Paulina Przeniosło – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
 3. Ewelina Kosmalska – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
 4. Aleksandra Piotrowska – mBank S.A.
 5. Agata Dziura – Alior Bank S.A.

Sprzedaż inbound

 1. Przemysław Niedziałek – T-mobile Polska S.A.
 2. Krzysztof Krzysztofik – T-mobile Polska S.A.
 3. Piotr Adamowicz – T-mobile Polska S.A.
 4. Michał Kwiatkowski – T-mobile Polska S.A.

Sprzedaż outbound

 1. Miron Szmytkiewicz – Studio Moderna Polska Sp. z.o.o
 2. Alicja Milota – Gallup Arteria Management Sp. z o.o. Sp. k.
 3. Karolina Trujnara – Idea Bank S.A.
 4. Agnieszka Składowska – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
 5. Igor Nowakowski – T-mobile Polska S.A.

Windykacja

 1. Katarzyna Rutkowska – BEST S.A.
 2. Wojciech Elminowski – PKO Bank Polski S.A.
 3. Anna Markiewicz – BEST S.A.
 4. Magdalena Tomasik – Credit Agricole Bank Polska S.A.
 5. Magdalena Paruch – Credit Agricole Bank Polska S.A.

Inne projekty telefoniczne

 1. Beata Pyka – Alior Bank S.A.
 2. Zbigniew Bednarek – Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
 3. Bartłomiej Trojan – Alior Bank S.A.
 4. Klaudia Górka – Alior Bank S.A.
 5. Ksenia Haniszewska – Credit Agricole Bank Polska S.A.

Wideorozmowa

 1. Katarzyna Kowalska – PZU S.A.
 2. Paulina Dembowska – mBank S.A.

Finałowy etap konkursu Telemarketer Roku 2017 polega na wykonaniu symulacji rozmowy telefonicznej na podstawie specjalnie przygotowanego przez Jury scenariusza. Dla każdej kategorii konkursowej przygotowywany jest inny scenariusz. W finale najlepsi w Polsce konsultanci telefoniczni skorzystają z systemu alfa Video Contact Center, udostępnionego Partnera Strategicznego – firmę Alfavox. Rozwiązanie bazuje na technologii wirtualnej rzeczywistości, którą Gartner zaliczył do dziesięciu najgorętszych trendów 2017 roku.

Konsultant po przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej, zapraszany jest na indywidualne spotkanie z Jurorami. Obrady Jury i spotkania z finalistami będą się odbywać od 15 do 17 maja, w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB, w Warszawie.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu Telemarketer Roku 2017 nastąpi podczas uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbędzie się 25 maja w Warszawie, w Teatrze Capitol. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży call/contact center, na którym warto być. To doskonała okazja do spotkania przedstawicieli branży i zaproszonych gości, m.in. ekspertów branży cc, przedstawicieli firm biorących udział w konkursach, firm szkoleniowych i technologicznych oraz mediów.  Uczestnicy spotkania mogą spędzić czas w miłej atmosferze, a w kuluarach nawiązywać relacje biznesowe.

Patronem medialnym wydarzenia od wielu lat jest portal CCNEWS.pl

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE