Connect with us

Groupon otworzy SSC w Katowicach

AKTUALNOŚCI

Groupon otworzy SSC w Katowicach

Groupon, globalny lider lokalnej sprzedaży w Internecie, obecny na 15 rynkach, rozwija swój biznes w Polsce. Kolejne Centrum Usług Wspólnych otwarte zostanie w sercu Śląska – Katowicach i obsłuży 10 rynków z regionów EMEA, APAC oraz Ameryki Północnej.

Warszawski zespół Groupon składający się z ponad 700 specjalistów, odpowiedzialny jest za sprzedaż, obsługę klienta, obsługę partnerów handlowych, finanse, kreację ofert sprzedażowych, zarządzanie ryzykiem czy oszustwa transakcyjne. Centrum Usług Wspólnych Groupon od 3 lat najlepszymi praktykami, narzędziami i rozwiązaniami wspiera globalne operacje firmy w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii.

– Przez ostatnie lata dążyliśmy do tego, by tu w Polsce, przeszkolić i zbudować zespół na światowym poziomie, pomagający podnieść poziom obsługi klienta i partnera na kluczowych rynkach działalności Groupon. Otwarcie nowego centrum potwierdza efektywność operacyjną naszych zespołów, potencjał polskiego rynku i wysoką jakość kapitału ludzkiego. – powiedziała Anita Samojednik, Head of Global Operations Groupon.

Dzięki nowemu centrum, Groupon będzie w stanie uprościć procesy obsługi klientów i partnerów oraz wzmocnić efektywność operacji biznesowych, co przełoży się na wyższą jakość usług dla klientów w regionach.

Do końca 2017r. nowa lokalizacja oferuje około 250 miejsc pracy dla specjalistów ds. obsługi klientów i partnerów handlowych oraz tworzenia ofert sprzedażowych. – Zawsze jesteśmy pod wrażeniem dużego zainteresowania wśród dobrze wykształconych kandydatów, zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu. Groupon oferuje atrakcyjne świadczenia pracownicze i unikalną atmosferę pracy, co wyróżnia nas na rynku. Oferujemy również warunki zatrudnienia, które pozwalają na maksymalną elastyczność utalentowanych ludzi, jacy tworzą nasze zespoły. Mamy nadzieję, że i tym razem interesująca oferta sprawi, że katowickie biuro szybko się zapełni – mówi Dagmara Owczarska, Site Director, SSC Operations w Polsce, odpowiedzialna za obie lokalizacje.

Startując z wiosennymi targami pracy w Katowicach i Warszawie, Groupon rozpoczyna nabór pracowników ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego. W nadchodzących latach, specjalistyczny zespół w Katowicach obejmie około 500 osób. Rekrutację wesprze kampania promocyjna na terenie Katowic.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE