Migam szuka inwestora

Migam ponownie chce pozyskać pieniądze na rozwój. Właśnie uruchomiono kolejną emisję akcji na platformie crowdfundingowej – Bestfound i rozpoczęto poszukiwania inwestora.

Migam ponownie chce pozyskać pieniądze na rozwój. Właśnie uruchomiono kolejną emisję akcji na platformie crowdfundingowej – Bestfound i rozpoczęto poszukiwania inwestora.

Migam to istniejąca od 2011 roku firma, której głównym polem działania jest język migowy. Jej najbardziej znaną usługą jest jednak internetowy tłumacz języka migowego.

Migam stworzyło też pierwszą w historii Polski ofertę telekomunikacyjną wraz z firmą T-Mobile Polska – abonament.migam.org, dzięki któremu osoby głuche mogą korzystać z najbardziej elementarnych codziennych sprawach: kontakcie z lekarzem, bankiem czy urzędem.

Firma na platformie Bestfound chce pozyskać 400 tys zł. Cena jednej akcji wynosi 250 zł. W ciągu pierwszych dni udało się pozyskać 8 akcjonariuszy i zebrać kapitał 3500 zł. Do końca pozostało jeszcze 55 dni.

Jednak zainteresowani kupieniem akcji nie ukrywają, że cena za 1 akcję jest dość wysoka. “Różnica między ceną nominalną, a cena nabycia jest bardzo duża i to mnie niepokoi.” – komentuje jeden z internautów przyglądający się kampanii na platformie crowdfoundingowej.

Oferta Migam dostępna tutaj – https://inwestor.migam.org

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Banki nie marnują tego kryzysu

W pandemii konto zakładane przy pomocy selfie przestało być rynkową sensacją. Jest standardem, który zostanie z nami na dłużej. Podobnie jak normą stał się fakt, że bankierzy luzują krawaty i chętnie korzystają z rozwiązań podsuwanych im przez zwinne fintechy.