Connect with us

SER wśród najważniejszych dostawców ECM

TECHNOLOGIE

SER wśród najważniejszych dostawców ECM

Firma badawcza Forrester Research określiła SER Group mianem „Strong Performer” w najnowszych raportach Waves. SER jest jedynym dostawcą, który znalazł się w dwóch znaczących zestawieniach ECM Waves. W obu raportach, Forrester wskazał, że „SER Group ma silną pozycję w Europie, a także zwiększa swój zasięg na całym świecie”.

Firma Forrester opublikowała dwa raporty ECM Waves, które obejmują pełne spektrum rozwiązań typu „enterprise content management”. Obok dogłębnej analizy poszczególnych dostawców oraz konieczności zaprezentowania działania rozwiązania w praktyce, pytano również klientów końcowych o poziom satysfakcji w oparciu o różne metryki. Platforma Doxis4 iECM otrzymała najwyższe oceny w obszarach skalowalności, integracji oraz interoperacyjności w obu publikacjach. W kategorii „aktualna oferta”, Doxis4 otrzymał najwyższą możliwą ocenę: pięć punktów. uzyskał piąte miejsce.

„Jestem przekonany, że otrzymane wyróżnienie i obecność w obu raportach Forrester Waves, w połączeniu z naszą pozycją w Gartner Magic Quadrant rozwiązań ECM wskazuje, że platforma Doxis4 iECM jest jednym z najlepszych rozwiązań ECM jeżeli chodzi o technologię oraz funkcjonalność” – mówi Morad Rhlid, Dyrektor Zarządzający SER Solutions International.

Forrester Wave: ECM – Transactional Content Services

Raport Transactional Content Services skupia się na procesach, w których klient znajduje się w centrum oraz przetwarzane są duże wolumeny danych. Przekrojowe procesy, takie jak zarządzanie obiegiem faktur lub zarządzanie reklamacjami są tu kluczowe. Główne możliwości rozwiązania to zdolność wielokanałowego przechwytywania treści, e-formularze oraz zarządzanie procesami biznesowymi (BPM). W raporcie Forrester stwierdzono, że „Platforma Doxis4 to bardzo dobre połączenie solidnego archiwum oraz usług zarządzających procesami, które może być skalowalne by sprostać wymaganiom klientów operujących miliardami dokumentów.” SER oferuje wydajne usługi do zarządzania treścią, procesami oraz poszczególnymi sprawami dzięki spójnym zarządzaniu metadanymi w obrębie jednej platformy. Co więcej, w raporcie zaznaczono, że „podstawowy moduł archiwizacji danych, pozwala na integrację z aplikacjami typu entreprise, takimi jak SAP.” W raporcie czytamy również, że „klienci są bardzo zadowoleni z dostępnych funkcji przeszukiwania treści oraz BPM.”

Forrester Wave: ECM – Business Content Services

Doxis4 został również oceniony jako “strong performer” w Forrester Wave dla ECM – Business Content Services, gdzie wskazano zdolność dostarczania usług w zakresie „treści, procesów oraz zarządzania sprawami stosując spójne podejście łączące silne wsparcie dla współpracy, współdzielenia plików oraz opartym na podejściu projektowym instalacjom”. Opisywany raport był opracowywany po analizie następujących kryteriów: zarządzanie dokumentami, workflow i/lub rozsyłanie treści, eDiscovery oraz możliwości wglądu w treści, synchronizacja oraz dzielenie się treściami, możliwości wspierania pracy zespołowej, a także wsparcie zespołów lub projektów. „Wszystkie te cechy znajdziemy w Doxis4 iRoom, rozwiązaniu do pracy wspólnej z najwyższej półki, zawierającym wirtualne pokoje projektowe”, podsumowuje Rhlid. Według raportu: „klienci wskazują na duży poziom satysfakcji z operowania metadanymi, możliwościami przeszukiwania treści oraz zarządzania dokumentami”.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE