Connect with us

Plus przedłużył umowę najmu powierzchni pod call center

POWIERZCHNIE BIUROWE

Plus przedłużył umowę najmu powierzchni pod call center

Polkomtel, operator sieci Plus przedłużył o rok umowę najmu 1800 mkw w Teofilów Business Park w Łodzi. Działa tam call center sieci Plus.

Operator sieci Plus przedłużył na kolejny rok umowę najmu ponad 1800 mkw biura, które wykorzystywane jest pod call center. W przedłużeniu umowy pośredniczył Knight Frank działający w imieniu Bergold Group – właściciela nieruchomości.

– Cieszymy się z posiadania tak dobrze zorganizowanego i wysoce rozpoznawalnego najemnicy w Teofilów Businness Park. Obecnie biuro Polkomtelu zajmuje znaczący obszar w tej nieruchomości. To potwierdza nasze przeświadczenie, że Łódź nadal jest doskonałym miejscem do rozwijania biznesu – powiedziała Izabela Dąbrowska, Senior Manager w agencji Knigt Grank

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE