Connect with us

mBank prezentuje nowy system zapowiedzi głosowej

IN-HOUSE

mBank prezentuje nowy system zapowiedzi głosowej

Czy w bankowości można pracować nad lepszym customer experience? mBank ponownie udowodnił, że tak i zaoferował swoim klientom odświeżony system zapowiedzi głosowej. Wprowadził także ograniczenia w obszarze self-service – upraszczając tym samym obsługę klientów.

Zadania, które klient może wykonać samodzielnie, zostały ograniczone do tych najbardziej popularnych: aktywacja/ odblokowanie/zmiana hasła do internetu i informacje o stanie rachunku. Zmieniło się też samo nagranie. Klienci np. chcąc wybrać obsługę w języku angielskim, zamiast standardowego polecenia „for English press nine” usłyszą „If you haven’t understood anything I said before, press nine…

– Zależy nam na tym, by nasi rozmówcy poczuli się swobodnie jeszcze zanim połączą się z konsultantem. Mając na uwadze to, jak bardzo skomplikowane i trudne w zrozumieniu są czasem opcje w automatycznych serwisach, my upraszczamy je do niezbędnego minimum, kierując klienta bezpośrednio do kontaktu z pracownikiem banku. Jeśli więc „chcesz połączyć się z miłym, pomocnym człowiekiem”, zapraszamy na mLinię – dodaje Hubert Pałgan, dyrektor Departament Sprzedaży i Obsługi w Kanałach Zdalnych mBanku.

Zresztą – posłuchajcie nowych zapowiedzi na infolinii mBanku.

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC. Od 14 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO. Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

Skomentuj

POPULARNE