W Szczecinie powstanie miejskie call center

Szczecin będzie kolejnym polskim miastem z własnym miejskim call center. Właśnie ruszył przetarg na zakup i wdrożenie oprogramowania contact center.

Szczecin będzie kolejnym polskim miastem z własnym miejskim call center[2]. Właśnie ruszył przetarg na zakup i wdrożenie oprogramowania contact center[1].

W call center udzielać informacji będzie 6-ciu konsultantów – urzędników. Wg informacji udzielonych mediom przez szczeciński magistrat przez telefon będzie można uzyskać informacje dotyczące usług świadczonych przez magistrat. Dowiemy się z jakich dokumentów będziemy potrzebować, aby załatwić konkretną sprawę oraz – co z pewnością ucieszy mieszkańców – na jakim etapie jest rozpatrywanie złożonych dokumentów.

Szczeciński magistrat na oferty dostawców it będzie czekał tylko do 6-ego kwietnia.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
2. call center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

BZ WBK uruchomiła infolinię w języku ukraińskim

Obserwując znaczący wzrost zainteresowania usługami bankowymi wśród obywateli Ukrainy przebywającymi w Polsce, Bank Zachodni WBK postanowił uruchomić na infolinii obsługę w języku ukraińskim. To kolejna firma w Polsce (po Pekao S.A., BGŻ BNP Paribas czy P4), która uruchamia infolinię dla obywateli Ukrainy przebywających w Polsce.
Czytaj więcej

Zapewne też #guzikwiesz

6 grudnia startuje nowa kampania Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK, pod hasłem „Dopóki nie sprawdzisz, #guzikwiesz”. Jej celem jest pokazanie w serii krótkich i zabawnych spotów, jak łatwo, wygodnie i szybko płaci się BLIKIEM za zakupy w Internecie. Za pośrednictwem strony internetowej marki BLIK, internauci będą mogli sami przekonać się jak przystępną metodą płatności jest BLIK, wspierając Fundację Uniwersytet Dzieci.