Andrzej Rezler dołączył do CCIG

Z początkiem marca 2017 r. do zespołu Business Development w CCIG Group dołączył Andrzej Rezler. Jako Development & Sales Director będzie odpowiadał za zarządzanie akwizycji nowych Partnerów na rynku polskim.

Z początkiem marca 2017 r. do zespołu Business Development w CCIG Group dołączył Andrzej Rezler. Jako Development & Sales Director będzie odpowiadał za zarządzanie akwizycją nowych Partnerów na rynku polskim.

– W Grupie od dawna – ze względu na przygotowane działania rozwojowe i modyfikujące utrzymanie biznesu – planowaliśmy podjęcie współpracy z osobą, która płynnie przejmie procesy związane z pozyskaniem i wdrażaniem nowych projektów w naszych spółkach – komentuje dla CCNEWS.pl Marcin Kapralski, prezes zarządu CCIG Group – Jego specjalizacją będzie Polska, bo jego dotychczasowa wiedza i doświadczenie pokazuje, że świetnie się w specyfice naszego rynku porusza.

Andrzej Rezler od 2001r. był związany z takimi brandami jak TP Internet (usługi internetowe), Wind Telecom (integrator rozwiązań technologicznych dla sektora call center), Internet Group SA (platforma call center), Call Center Poland oraz Grupa Data Contact (call center) i później Armatis-lc. Praktycznie w każdej ze spółek jego obowiązki i odpowiedzialność obejmowały funkcje zarządcze, powiązane z obszarem sprzedaży, obsługi klienta i operacji.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Firmy ubezpieczeniowe sfinansują infolinię GIS

Gwałtownie rosnąca liczba zakażeń koronawirusem i przebywających na kwarantannach osób to problem dla służby zdrowia, która jest już na granicy wydolności, jak i dla Głównego Inspektoratu Sanitarnego, którego pracownicy nie są już w stanie obsłużyć tysięcy telefonów dziennie.