Connect with us

No i bum! Mamy 100!

100 ZASAD SPRZEDAŻY

No i bum! Mamy 100!

Gdy pod koniec września Karol Froń zaproponował cykl artykułów poradnikowych pod tytułem „100 zasad sprzedaży” pomyślałem sobie – dobrze. Jeśli czytelnikom się to spodoba, to czemu nie! Spodobało się, bo w tym czasie cykl przeczytano w sumie ponad 50 tysięcy razy.

Karol w całym cyklu podzielił się z czytelnikami ccnews.pl wyznawanymi przez siebie zasadami. I jak widać – można powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że jest człowiekiem zasad. Wszak nazwał ich aż 100.

Postanowiłem jednak wybrać kilka moich ulubionych.

Na podstawie całej serii Karol wydaje książkę, którą już wkrótce będzie można nabyć na stronie http://www.karolfron.pl.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Od lutego 2019 także wydawca pierwszego informacyjnego serwisu o sztucznej inteligencji – AIworld.pl. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o.o.

Skomentuj

POPULARNE

To Top