Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

disaster

z ang. awaria. W call center nagła awaria powodująca długotrwałe i kosztowne zakłócenia w funkcjonowaniu organizacji. Firmy - aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami awarii, w swoim planie na wypadek awarii,

Jak smakuje chmura? – Odcinek 7

Opinię – w przypadku jakiegokolwiek oprogramowania contact center – zawsze wydają użytkownicy. Może być ono najdoskonalsze, według producenta, ale najlepszą rekomendację zawsze wydadzą użytkownicy.

Opinię – w przypadku jakiegokolwiek oprogramowania contact center – zawsze wydają użytkownicy. Może być ono najdoskonalsze, według producenta, ale najlepszą rekomendację zawsze wydadzą użytkownicy.

Nie inaczej było w przypadku Efektum i Cludo. Zdaniem dzisiejszego bohatera odcinka, Norberta Płowca najważniejsza była prostota i szybkość działania oprogramowania. Potwierdza to także Jolana Bełtz – Jest fajny. Szybko wpisuje się dane, łatwo… nie trzeba przeskakiwać między okienkami.

Dla osób niepełnosprawnych to bardzo ważne. Ale paradoksalnie prostota oprogramowania i jego wysoki stopień ergonomii pozwala nawet w pełni sprawnym telemarketerom zaoszczędzić cenny czas. 2-3 sekundy rozmowy jednostkowo nic nie znaczą, ale gdy z systemu korzysta kilkuset telemarketerów, którzy dziennie prowadzą kilkadziesiąt tysięcy rozmów, owe zaoszczędzone sekundy stają się nieco ważniejsze.

Aplikacja Cludo Contact Center jest rozwiązaniem dostarczanym użytkownikom przez przeglądarki internetowe. Może więc być dostatecznym pretekstem, aby uważniej przyjrzeć się telepracy i możliwości jej wykorzystania. Dodatkowo znacznie taniej i szybciej można wprowadzić modyfikacje w samej aplikacji, aby najważniejszym użytkownikom pracowało się wygodniej, efektywniej i szybciej.

To już ostatni odcinek serialu „Jak smakuje chmura?”. Zdajemy sobie sprawę, że nie odpowiedzieliśmy na wszystkie możliwe pytania, dlatego chętnie to zrobimy w osobnym odcinku specjalnym. Wystarczy pozostawić pod artykułem swoje pytanie – nasi specjaliści z Efektum i Cludo na nie odpowiedzą.

 

Jak smakuje chmura” to mini serial, w którym od kuchni pokazujemy proces wdrożenia personalizowanego CCaaS na przykładzie implementacji Cludo Contact Center w firmie Efektum. W poszczególnych odcinkach zobaczycie jak contact center w chmurze pomaga firmie Efektum dostarczać usługi w oparciu o model pracy zdalnej, gdzie praktycznie 100% konsultantów to osoby niepełnosprawne pracujące z domu. Dzięki takiemu modelowi koszty usługi pomniejszone są o wysokość obowiązkowej składki na PFRON.

Więcej informacji o partnerach serialu na:

www.cludo.pl www.efektum.pl

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Genesys liderem w kwadrancie Gartnera dla rozwiązań CCaaS

Genesys został wskazany jako lider rynku w magicznym kwadrancie Gartnera dla rozwiązań Contact Center as a Service (CCaaS). Analitycy Gartnera przenalizowali 13 dostawców rozwiązań CCaaS biorąc pod uwagę wizję ich rozwiązań, zdolność do jej realizacji, a także opinię użytkowników.
więcej

Systell z 5 gwiazdkami Titanium Partner 3CX

Firma Systell, dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych uzyskał po raz kolejny tytuł Titanium Partner 3CX. Tym samym od 2 lat firma ta pozostaje jedynym w Polsce partnerem 3CX o tak wysokim statusie współpracy.
więcej

Cludo kupiło Telefonix

Spółka Cludo poinformowało o sfinalizowaniu zakupu 100% udziałów w spółce Telefonix. Jak wskazuje w komunikacie Cludo – spółka staje się jednym z największych dostawców systemów contact center w Polsce.
więcej

Inperly – wirtualny oddział przyszłości od Billennium

Billennium, polska spółka dostarczająca rozwiązania oraz usługi IT dla biznesu, prezentuje In person, remotly, czyli w skrócie – Inperly. Inperly to łatwa we wdrożeniu platforma do wielokanałowej komunikacji, umożliwiająca bezpośredni kontakt pomiędzy firmą a klientem, nawet w przypadku zamknięcia placówek stacjonarnych.