Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

occupancy

Wartość wyrażona w jednostkach czasu lub procentach oznaczający zajętość czasu pracy agenta. Na occupancy składa się głownie czas poświęcony na rozmowę oraz czas na obsługę skryptu lub innych systemów wspomagających

e-Gazela Biznesu trafiła do wydawcy “Nowej Sprzedaży”

Wydawca dwumiesięczników “Nowa Sprzedaż” i “Marketer+” firma Grupa Marketer Sp.j. otrzymała e-Gazelę Biznesu 2016.

Wydawca dwumiesięczników “Nowa Sprzedaż” i “Marketer+” firma Grupa Marketer Sp.j. otrzymała e-Gazelę Biznesu 2016.

gazeta_marketerplus

 

Ranking e-Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce. Jak czytamy na stronach organizatora – dziennika “Puls Biznesu” – w  powszechnej opinii rynek e-handlu jest anonimowy, a zarządzający sklepami internetowymi schowani są za monitorami komputerów. Założeniem rankingu najbardziej dynamicznych firm e-commerce jest pokazanie ludzi stojących za polskim handlem internetowym i nagrodzenie najlepszych.

Firma Marketer Sp.j. wydaje dwa tytuły: “Marketer +” oraz „Nowa Sprzedaż” to drukowany dwumiesięcznik. Czasopismo dostarcza wiedzę o skutecznych narzędziach i rozwiązaniach z obszaru sprzedaży i obsługi klienta, dzięki, którym firmy zarabiają więcej. “Marketer +” to z kolei magazyn skierowany do menedżerów, specjalistów marketingu, jak również właścicieli i prezesów firm, w którym ekspercką wiedzą dzielą się praktycy, na co dzień zajmujący się różnymi obszarami działalności marketingowej, sprzedażowej i biznesowej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy