Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Lead Response Time

inaczej LRT, średni czas odpowiedzi od wysłania zapytania przez klienta do chwili otrzymania przez niego odpowiedzi ze strony pytanego (najczęściej firmy/marki). LRT liczony jest w jednostkach czasu. Panuje powszechne przekonanie, że im szybsza odpowiedź na kontakt klienta (pytanie) tym lepszy wynik finalny w postaci zadowolenia klienta, jego decyzji o zakupie etc. Poniecznie posłuchaj programu K2 Podcast na temat LRT dostępnego tutaj.

Multikino wprowadza bota na Facebooku

Multikino jako pierwszy multipleks w Europie udostępniło swojego bota opartego o platformę Messengera Facebook-a. Na tak dużą skalę działały dotychczas boty CNN czy Wall Street Journal.

Multikino jako pierwszy multipleks w Europie udostępniło swojego bota opartego o platformę Messengera Facebook-a. Na tak dużą skalę działały dotychczas boty CNN czy Wall Street Journal.

Według informacji przekazanych przez Multikino – usługa jest uruchomiona testowo na okres 3-4 miesięcy. – Wojtek Szymczyk, kierownik e-commerce Multikina z wprowadzenia bota widzi szansę na podniesienie konwersji w kanale mobilnym. – Obecnie wśród najmłodszych widzów FB Messenger staje się naturalnym miejscem startu zakupów, który w ostatniej fazie przekierowuje do procesu sprzedażowego mobile.

multikinobot

Przetestowaliśmy działanie bota. Aby z niego skorzystać, należy wejść na stronę https://www.facebook.com/MultikinoBot/

Na początku zostaniemy poproszeni o podanie miasta, gdzie chcemy obejrzeć film. Największe miasta są automatycznie wymieniane, ale bot nie blokuje możliwości wpisywania ręcznie. W kolejnym kroku możemy już podpytywać bota o konkretny tytuł, gatunek czy dzień seansu.

multikinobot_01

multikinobot_02

multikinobot_02a

multikinobot_03

multikinobot_04

Rezerwacja / wybór miejsca odbywa się już na stronie kina:

multikinobot_05

Multikino chce wprowadzić bota w ciągu najbliższych 3-4 miesięcy na głównym fanpage kina, które zgromadziło 750 tys. fanów.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Tempo cyfryzacji państw UE szansą na wzrost PKB o 7,2%

Jak wynika z najnowszej analizy Deloitte’a przygotowanej dla firmy Vodafone, przyspieszające w związku z pandemią procesy cyfryzacji mają wygenerować dodatkowy bilion euro dla unijnej gospodarki, odpowiadając za przyrost PKB na mieszkańca krajów UE w wysokości 7,2 proc. do 2027 roku.
więcej

Rozwiązania Cisco Webex jako idealna i niezawodna odpowiedź na wyzwania pracy hybrydowej

Od ponad roku jako pracownicy, właściciele firm, menadżerowie zespołów, odnajdujemy się w zupełnie nowej rzeczywistości – pracy hybrydowej, w której łączymy pracę zdalną ze stacjonarną, a coraz częściej nasze biura pełnią funkcję miejsca spotkań, niż wykonywania codziennej pracy. Ponad 80% organizacji przeniosło swoją pracę w tryb hybrydowy, a już prawie 100% wyjazdów służbowych zostało zawieszonych, wszystko w celu podniesienia bezpieczeństwa pracowników i nas samych.