Connect with us

VCC Studio integruje SerwerSMS.pl

SYSTEMY CC

VCC Studio integruje SerwerSMS.pl

Master Telecom, wydawca oprogramowania VCC Studio, podłączył do wbudowanego modułu do wysyłania SMS-ów Platformę SerwerSMS.pl.

VCC Studio jest zintegrowaną platformą do uruchamiania aplikacji i rozwiązań Call/Contact Center. System łączy w jednym miejscu wiele kanałów komunikacji takich jak: telefonia, e-mail, faks czy czat. Dzięki Systemowi Zgłoszeniowemu historia kontaktów na poziomie wszystkich kanałów jest przedstawiona w uporządkowany sposób i dostępna w jednym miejscu. Poprawia to znacząco jakość obsługi Klienta.

Dzięki integracji z SerwerSMS.pl użytkownicy VCC Studio zyskają kolejną możliwość – opcję bezproblemowego planowania i wysyłania zarówno pojedynczych wiadomości tekstowych, jak również tworzenia masowych kampanii SMS.

Jestem przekonany że nowe funkcjonalności w kanale SMS pozwolą na spełnienie potrzeb większej liczby wymagających Klientów – powiedział Krzysztof Drabina Dyrektor Handlowy Master Telecom.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE