Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Arteria S.A.

Ubiegłotygodniowe Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Arterii S.A. powołało na kolejną kadencję pięciu członków Rady Nadzorczej. Czterech członków zostało wybranych na kolejną kadencję ponownie – piąty – Piotr Schramm, to zupełnie nowe nazwisko.

Ubiegłotygodniowe Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Arterii S.A. powołało na kolejną kadencję pięciu członków Rady Nadzorczej. Czterech członków zostało wybranych na kolejną kadencję ponownie – piąty – Piotr Schramm, to zupełnie nowe nazwisko.

Piotr Schramm – Wieloletni Partner w Kancelarii Gessel. Adwokat. Kieruje działem projektów specjalnych w kancelarii jak i działem procesowym. Reprezentuje podmioty oraz ich zarządy w sporach, transakcjach, negocjacjach oraz bieżącej działalności biznesowej. Ekspert prawa międzynarodowego. Schramm posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie m.in. bieżącego doradztwa prawno-biznesowego, transakcji M&A oraz prowadzenia sporów i negocjacji, restrukturyzacji, reorganizacji i obsługi przedsiębiorstw.

Sylwetki pozostałych członków Rady Nadzorczej:

Dariusz Stokowski – Założyciel i główny akcjonariusz funduszu Nova Holding Ltd. Jest odpowiedzialny za strategiczny rozwój funduszu, inwestycje, akwizycje i przejęcia nowych firm. Od momentu utworzenia Nova Holding w 2002 r. tworzył fundamenty aktywów i spółek wchodzących w jej skład. W 1997 r. powołał agencję reklamową Polymus, potem kolejne firmy, które dziś tworzą portfel funduszu. Z rynkiem mediów, marketingu i nowych technologii jest związany od kilkunastu lat. Członek rad nadzorczych kilku firm, m.in. notowanej na GPW spółki 4fun Media S.A, której był założycielem, a obecnie jest akcjonariuszem większościowym.

Paweł Tarnowski – Posiada bogate doświadczenie z zakresu analizy giełdowej, opracowywania analiz dot. makroekonomii, rynków finansowych i spółek giełdowych, przygotowywania rekomendacji dla spółek oraz zarządzania portfelem akcji funduszy (małe i średnie spółki), a także tworzenia strategii inwestycyjnych funduszy oraz współzarządzania ich płynnością.
Podczas dotychczasowej kariery zawodowej Tarnowski był zatrudniony w renomowanych instytucjach finansowych, m.in. w : Raiffeisen Capital & Investment Polska (1994-1998) na stanowisku Analityk, Nordea PTE (wcześniej PTE Norwich Union i Sampo PTE) w latach 1999-2006 jako Kierownik Zespołu Analiz, Nordea PTE (2006-2009) – Zarządzający Portfelem.

Miron Maicki – W latach 1987-1990 pełnił funkcję Kierownik Zespołu Protokołu w Departamencie Współpracy z Zagranicą Ministerstwo Edukacji Narodowej, gdzie był m.in. odpowiedzialny za współpracę z Sekcją Edukacji Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. W latach 1994-1998 był Członkiem Zarządu RUCH S.A. gdzie był odpowiedzialny m.in. za handel artykułami pozaprasowymi, inwestycje, marketing i sieć punktów sprzedaży (16 000 kioski i 182 hurtowni), prowadzenie negocjacji handlowych ze strategicznymi partnerami – dostawcami. W latach 2001- 2005 był Prezesem Zarządu RUCH S.A. W latach 2006 – 2008, Dyrektor Zarządzający Hotelu “Gromada” w Warszawie, od 2008 Prezes Zarządu spółek ATTIS Holding S.A. i ATTIS Broker sp.z o.o.

Michał Lehmann – Partner Zarządzający SpeedUp Group, lider wielu projektów z zakresu marketingu i reklamy, założyciel, współwłaściciel, Prezes i Dyrektor Generalny agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska (wcześniej BTL Group). W latach 2006-2008 Vice President TEQUILA\CEE w ramach TEQUILA Worldwide z siedzibą w Nowym Jorku, Madison Avenue – globalny holding składający się z 44 firm obecnych na 34 głównych rynkach na całym świecie, laureat kilkudziesięciu nagród w konkursach marketingu bezpośredniego i reklamy: Boomerang, Golden Arrow, Kreatura, Effie, Złote Orły.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *