Telefony konferencyjne Alcatel i Twój własny styl

Komunikacja w organizacji wieloodziałowej wymaga stosowania częstych delegacji. A gdyby delegacje zastąpić telekonferencjami?

KONTEL dystrybutor rozwiązań telekomunikacyjnych i IT, wyłączny dystrybutor marki Alcatel Business w Polsce, oferuje klientom biznesowym portfolio telefonów konferencyjnych dostosowanych do potrzeb konkretnego odbiorcy.

W ofercie znajdują się między innymi innowacyjne telefony konferencyjne Conference 1500, 1800 i IP1850. Posiadają bezprzewodowe, dookolne mikrofony działające w oparciu o technologię DECT. Mikrofony, dwa lub cztery w zależności od modelu, można umieścić na stole w dowolnym miejscu. Dodatkowe mikrofony są wbudowane bezpośrednio w bazę telefonu. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania można dopasować odpowiedni model telefonu do wielkości każdej sali konferencyjnej.

W ofercie Alcatel Business znajduje się również propozycja dla użytkowników linii analogowych. Specjalnie dla nich przeznaczone są telefony 1500 i 1800.

Najbardziej rozbudowanym aparatem pracującym w technologii SIP jest model IP1850. Posiada książkę telefoniczną do 200 numerów oraz możliwość podłączenia do komputera za pomocą portu USB, dzięki czemu telefon może być wykorzystany jako konferencyjny zestaw głośnomówiący (np. dla Skype for Business).

Alcatel_konferencja

Zaletą telefonów konferencyjnych Alcatel Business jest dynamiczna redukcja echa, niwelowanie niepotrzebnych szumów tła, a także graficzne wyświetlacze i ciekawy design, doceniany w nowoczesnych wnętrzach biurowych.Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Colt i IBM rozpoczynają współpracę nad 5G i systemami brzegowymi

Colt Technology Services rozpoczyna współpracę z IBM. Dostawcom zależy na zbadaniu innowacyjnych zastosowań IBM Cloud Satellite i Edge Application Manager. Wspólnie chcą pomóc klientom korporacyjnym w przyjęciu strategii przetwarzania brzegowego, która umożliwi płynne przenoszenie danych i aplikacji w środowiskach chmury hybrydowej, od prywatnych centrów danych do urządzeń brzegowych.
więcej

6 mitów na temat środowisk wielochmurowych

Środowiska wielochmurowe budzą wiele wątpliwości związanych z bezpieczeństwem firm. Błędne przekonania na temat tej technologii są bardzo powszechne i sprawiają, że na całym świecie podejmowane są złe decyzje dotyczące wdrażania chmury. Aby uniknąć nieporozumień w zakresie ochrony danych, trzeba rozprawić się z powszechnymi mitami i uzyskać zwrot z inwestycji w prawdziwą chmurę.
więcej

Beeline i Huawei przetestowały pierwsze połączenie holograficzne 5G

VimpelCom (marka Beeline) i Huawei zaprezentowały najnowszą, piątą generację technologii połączeń mobilnych 5G. Sala ekspozycyjna Muzeum Moskiewskiego została wykorzystana jako strefa pokazowa, a rozmowę pomiędzy prelegentami przeprowadzono przy użyciu hologramu, czyli cyfrowego obrazu transmitowanego przez okulary Mixed Reality (MR).