Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

disaster

z ang. awaria. W call center nagła awaria powodująca długotrwałe i kosztowne zakłócenia w funkcjonowaniu organizacji. Firmy - aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami awarii, w swoim planie na wypadek awarii,

Plantronics z nowym wiceprezesem firmy

Nowym wiceprezesem został Paul Clark, który wcześniej odpowiadał za wyniki firmy w Północnej i Wschodniej Europie, Rosji i Subsaharyjskiej Afryce.

Firma Plantronics poinformowała, iż nowym wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym w regionie Europy i Afryki został Paul Clark. Poprzednio Clark odpowiadał za wyniki firmy w Północnej i Wschodniej Europie, Rosji i Subsaharyjskiej Afryce. Od 1 kwietnia zastąpi Philipa Vanhoutte, związanego z marką Plantronics od 12 lat.

Plantronics
Paul Clark
Wiceprezes Plantronics

“Paul ma ogromną wiedzę o naszym biznesie, klientach i partnerach, a jego umiejętność współpracy na szczeblu globalnym predestynują go do wyniesienia naszej organizacji na wyższy poziom” ocenia Ken Kannappan, prezes i CEO Plantronics. “Jest idealnym kontynuatorem osiągnięć Philipa i osobą, która zapewni marce przywództwo w Europie i Afryce.”

“Przez lata marka Plantronics wprowadziła na rynek wiele innowacji budując reputację organizacji silnie zorientowanej na dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań partnerom i klientom,” powiedział pan Clark. “Wraz z nieubłaganym rozwojem zawodowej i personalnej komunikacji mamy coraz mniej czasu, dlatego wielką przyjemnością jest dostarczanie ludziom rozwiązań poprawiających jakość ich sfery komunikacyjnej .”
Clark zaczął pracę w firmie Plantronics w roku 1994 i został awansowany na dyrektora zarządzającego w regionie EMEA. W czasie piastowania tego stanowiska marka Plantronics osiągnęła wzrost sprzedaży, implementując pierwszy w tym segmencie międzynarodowy program dla resellerów, który napędził biznes w regionie. Clark odpowiadał też za wdrożenie program Plantronics Connect Partner w Rosji i Wschodniej Europie. Ponadto, zajmował szereg stanowisk kierowniczych w sprzedaży, zarządzaniu produktami w obszarze marketingu oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Rekrutacja i onboarding w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa wystawiła na próbę wiele firm, a także działy HR, które musiały zweryfikować swoje możliwości pracy w nowej rzeczywistości. Szybko okazało się, że skuteczne zatrudnianie nowych pracowników jest możliwe zdalnie.