Verint z Squiz globalnie

Firmy Verint oraz Squiz wspólnie zapewnią podmiotom rządowym usługi doradcze, technologię i fachową wiedzę, aby dostarczać najnowocześniejsze na rynku strategie transformacji cyfrowej.

Obecnie jednostki administracji centralnej i terenowej na całym świecie wdrażają strategie transformacji cyfrowej, które odzwierciedlają potrzebę proaktywnego świadczenia usług obywatelom i rozwijania nowocześniejszych miast. Strategie skupiają się głównie na tym, aby usługi podmiotów rządowych były dostępne i aby instytucje wspierały obywateli i przedsiębiorstwa w miarę potrzeb. Cyfrowa transformacja bardziej odpowiada na potrzeby obywateli i społeczności, a konkretnie pozwala ograniczać liczbę rozmów telefonicznych i obciążenie linii biur obsługi interesantów, a także pomaga instytucjom dokonywać oszczędności.

Organy rządowe na całym świecie – centralne i terenowe – mają trudności z realizowaniem zadań według obranych celów strategii transformacji cyfrowej. Częściowo wynika to z zawiłości systemów informatycznych i potrzeby unowocześnienia przestarzałych procesów. Globalna współpraca Verint i Squiz pomoże – jak można założyć – sektorowi rządowemu przyjąć świeże podejście do projektowania, łączenia systemów i realizowania własnych strategii transformacji cyfrowej.

Squiz pomaga swoim klientom w dokonywaniu zmian cyfrowych przez połączenie usług doradczych z usługami dostarczania oprogramowania. Zakres usług konsultingowych obejmuje pełną gamę usług transformacji cyfrowej, takich jak strategia, projektowanie wrażeń klientów, narzędzia analityczne, audyty dostępności, usługi mentorskie w zakresie treści, a nawet szkolenia. –„W Polsce z naszych rozwiązań skorzystały już takie podmioty jak Ministerstwo Zdrowia, Główny Urząd Geodezji i Kartografii czy Zamek Królewski w Warszawie. Z roku na rok liczba firm i organizacji, które wdrażają technologie Squiz się powiększa” – mówi Rafał Źróbecki, prezes polskiego oddziału firmy.

Na technologię składa się autorski system zarządzania treścią (CMS) o nazwie Matrix oraz wyszukiwarka o nazwie Funnelback.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *