Connect with us

Grupa Data Contact poleci z Ryanair

AKTUALNOŚCI

Grupa Data Contact poleci z Ryanair

Grupa DataContact (GDC) rozpoczyna współpracę z największym europejskim tanim przewoźnikiem lotniczym Ryanair.

GDC jest odpowiedzialne za obsługę klientów przewoźnika w kanale telefonicznym. Usługa została uruchomiona w dniu 02.02.2015 w języku polskim. W kolejnych etapach będą wdrażane języki niemiecki i holenderski oraz obsługa live chat i back-office.

-„Docelowo planujemy obsługę w 6 językach na 60 – 100 stanowiskach – powiedział Andrzej Rezler, dyrektor operacyjny, członek Zarządu GDC – Grupa DataContact posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze projektów dla linii lotniczych. To jest nasz drugi projekt obsługi międzynarodowych przewoźników. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała pomyślnie oraz by świadczone przez nas usługi spełniały oczekiwania partnera, co będzie owocowało zwiększeniem naszego zaangażowania w ten projekt. Docelowo chcemy obsługiwać klientów Ryanair we wszystkich kanałach kantaku.” – zapewnił Andrzej Rezler.

Dla innego przewoźnika spółka zajmuje się rezerwacją i sprzedażą biletów lotniczych, udzielaniem informacji na temat lotów, obsługą reklamacji. Konsultanci obsługują klientów w 10 językach.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

2 komentarze

POPULARNE