Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

occupancy

Wartość wyrażona w jednostkach czasu lub procentach oznaczający zajętość czasu pracy agenta. Na occupancy składa się głownie czas poświęcony na rozmowę oraz czas na obsługę skryptu lub innych systemów wspomagających

Firma Verint w rankingu IDC Financial Insights Top 25 Enterprise

Firma CVerint znalazła się w rankingu FinTech za rok 2014, czyli publikowanym przez IDC Financial Insights dorocznym, międzynarodowym zestawieniu czołowych dostawców technologii dla sektora usług finansowych.

Na liście Top 25 Enterprise, opracowanej przez analityków z firmy IDC Financial Insights, wymieniono producentów technologii biznesowych/ogólnych, którzy dostarczają produkty i usługi dla wielu sektorów, a przy tym odnotowują znaczne przychody w branży usług finansowych.

„Gratulujemy firmie Verint miejsca w kolejnych rankingach FinTech” – powiedział Jerry Silva, dyrektor ds. badań globalnych w sektorze bankowym w firmie IDC Financial Insights. „W tym roku Verint znalazł się na liście Top 25 Enterprise, co pokazuje, że zwiększa swój zasięg w wielu branżach, a jednocześnie ma silną pozycję w sektorze usług finansowych”.

Jesienią każdego roku IDC Financial Insights publikuje kompleksowe rankingi w stylu listy Fortune 500, uwzględniając w nich dostawców sprzętu, oprogramowania i usług dla branży finansowej. Zestawienia te stanowią centralny element specjalnego raportu FinTech Rankings Special Report załączonego do magazynu „Bank Systems & Technology” z 29 września. Rankingi FinTech i inne powiązane z nimi informacje będą publikowane w cotygodniowych raportach „Bank Systems & Technology” do końca listopada 2014 r.

„Fakt, że firma Verint znalazła się w rankingu Top 25 Enterprise, podkreśla naszą czołową pozycję wśród dostawców wydajnych, godnych zaufania produktów i usług dla klientów z branży finansowej na całym świecie” – powiedział Elan Moriah, prezes działów Verint Enterprise Intelligent Solutions™ i Verint Video and Situation Intelligence Solutions™. „Rynek ten nieprzerwanie dąży dziś do zrównoważenia wyników finansowych, wymogów regulacyjnych i presji gospodarczej z innowacyjnością i optymalizacją relacji z klientami. Verint jest świadomym swojej wartości dostawcą i cenionym partnerem globalnych klientów z tej stale rozwijającej się branży”.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Colt wprowadza oparte na chmurze rozwiązanie telefoniczne dla Microsoft Teams

Rozwiązanie Direct Routing od Colt, oferowane jako usługa w chmurze, pomaga przedsiębiorstwom szybko uruchomić połączenia PSTN (Publicznej Przełączanej Sieci Telefonicznej) w usłudze Teams. Znacznie usprawnia to komunikację zespołów, które ze względu na pandemię, zmuszone są odbywać spotkania online.
więcej

Zdalna weryfikacja dokumentów dzięki polskiemu fintechowi

Polski fintech Authologic wprowadził do swojego rozwiązania kolejną metodę zdalnej weryfikacji tożsamości - rozpoznawanie fizycznych dokumentów za pomocą wideo lub zdjęcia selfie. Obecnie metoda weryfikacji wideo wdrażana jest m.in. w Vooom, aplikacji umożliwiającej wynajem samochodów na minuty.
więcej

Systell z 5 gwiazdkami Titanium Partner 3CX

Firma Systell, dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych uzyskał po raz kolejny tytuł Titanium Partner 3CX. Tym samym od 2 lat firma ta pozostaje jedynym w Polsce partnerem 3CX o tak wysokim statusie współpracy.