Arteria z kontraktem na 5,03 mln zł za obsługę infolinii Energa-Operator

Spółka zależna giełdowej Arterii SA. – Gallup Arteria Management – wygrała wart ponad 5 mln zł przetarg na obsługę telefoniczną klientów Energi-Operatora.

O kontrakt ubiegały się dwie firmy – Gallup Arteria Management oraz Bertelsmann Media. Ta ostatnia uzyskała 57,52 pkt. Cena była decydującym kryterium wyboru.

Budżet zamawiającego wynosił 14,4 mln zł. Kontrakt będzie realizowanych przez prawie dwa lata najbliższe lata – do końca czerwca 2016 roku. Zamówienie dotyczy – poza obsługą telefoniczną – przyjmowanie zgłoszeń i udzielanie odpowiedzi również kanałami kontaktu elektronicznego.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

NeuroSYS pozyskał 5 mln zł na rozwój sztucznej inteligencji

Software house z Wrocławia otrzymał ponad 5 milionów złotych na rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Kapitał pozyskany od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju zostanie przeznaczony na rozwój platformy e-learningowej, a dokładnie na wdrożenie modułu bazy wiedzy zasilanego algorytmami AI.
więcej

7 mitów o telemedycynie

Za sprawą pandemii COVID-19 telemedycyna zagościła na dobre w naszym życiu. Zazwyczaj kojarzy się z prostą poradą przez telefon lub internet. Krąży wokół niej wiele mitów. Twórcy HIGO rozwiewają wątpliwości i odpowiadają na najczęstsze pytania.