CCIG w Gdańsku

Wrocławska spółka Call Center[1] Inter Galactica otwiera nowy oddział w Gdańsku. Na początek zaproponuje 200 miejsc pracy, czyli 100 stanowisk telemarketerskich.

– Otwarcie oddziału CCIG w Gdańsku jest jednym z integralnych elementów strategii rozwoju spółki. Ten krok to efekt potrzeby uzupełnienia obszaru działania o północ Polski. To odpowiedź na zapotrzebowanie naszych klientów – mówi Marek Kurzyk, dyrektor finansowy w CCIG – Gdańsk jest pierwszym oddziałem spółki w tym regionie – wszystkie dotychczasowe lokalizacje firmy są skupione w województwach dolnośląskim, opolskim, śląskim i świętokrzyskim.

Spółka na siedzibę swojego oddziału wybrała Centrum Biurowe Neptun. Początkowo oddział będzie obsługiwał dwóch partnerów spółki: firmę ubezpieczeniową oraz prawno-finansową. Ofertę pracy natomiast spółka kieruje głównie do studentów, chociaż prowadzi również poszukiwania kandydatów na stanowiska managerskie niższego szczebla.

CCIG wśród branży CC jest ewenementem z uwagi na system płac – tutaj telemarketerzy swoje wynagrodzenia mogą otrzymywać co tydzień.

Na lokalnym rynku wrocławska spółka będzie konkurowała o pracowników m.in. z firmą Transcom, Competence Call Center oraz TIM call center[1].

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…


Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy