Connect with us

Kolejne przejęcia baz

AKTUALNOŚCI

Kolejne przejęcia baz

Na przełomie maja i czerwca br. DBMS zrealizował kolejne przejęcie firmy posiadającej znaczące zbiory bazy danych.

DBMS konsoliduje obecnie zasoby baz danych. Pierwsze przejęcie nastąpiło z końcem maja br. Łącznie pozwoliło to na wzbogacenie zbiorów baz danych o ponad 2 mln danych, w tym kilkadziesiąt nowych profili.

Na początku czerwca br. DBMS przejął kolejne zasoby baz danych: 350 tys. osób, które dokonują zakupów w sieci płacąc kartą kredytową.

Najświeższe przejęcie firmy posiadającej bazę miało miejsce kilka dni temu. To już trzecie przejęcie w przeciągu niespełna jednego miesiąca. Baza liczy 200 tys. osób, które aktywnie biorą udział w konkursach internetowych oraz osób, które poszukują okazji zakupu online markowych dóbr w promocyjnej cenie.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że w obu ww. bazach znajdują się wyłącznie osoby faktycznie dokonujące zakupów w sieci.

Dodatkowym atutem baz danych są wyrażone zgody od użytkowników na otrzymywanie informacji marketingowo-promocyjnych, e-dokumentów oraz regulamin. Wszystkie zbiory bazy danych posiadają rejestrację w Generalnym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. DBMS posiada obecnie ponad 81 mln rekordów.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE