Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

disaster

z ang. awaria. W call center nagła awaria powodująca długotrwałe i kosztowne zakłócenia w funkcjonowaniu organizacji. Firmy - aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami awarii, w swoim planie na wypadek awarii,

Kolejny Klient z Grupy PGE w portfelu ENERGO-TEL

ENERGO-TEL S.A. ma w tym roku kolejny powód do zadowolenia. Do grupy stałych Klientów Spółki dołączyła właśnie PGE Dystrybucja Oddział Łódź- Teren, dla której ENERGO-TEL świadczy usługi związane z utrzymaniem i eksploatacją infrastruktury telekomunikacyjnej.

W ramach podpisanej w połowie czerwca umowy, ENERGO-TEL S.A. odpowiadać będzie za infrastrukturę telekomunikacyjną zlokalizowaną na terenie województwa łódzkiego. Spółka odpowiedzialna jest za stan techniczny między innymi systemów teletransmisji, łączności radiowej, światłowodowej, systemu komutacyjnego, oraz zasilania gwarantowanego. Wszystkie te usługi ENERGO-TEL świadczyć będzie w trybie ciągłym – czyli 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Oprócz zadań wykonywanych na rzecz PGE Dystrybucja Łódź Teren, Spółka od maja ubiegłego roku świadczy swoje usługi również dla PGE Dystrybucja Oddział Łódź Miasto. Prezes ENERGO-TEL Stanisław Szuder komentując wydarzenie powiedział, że „pozyskanie kolejnego kluczowego klienta, jakim jest PGE Dystrybucja Oddział Łódź Teren to ważny krok w procesie umacniania Spółki na rynku usług utrzymania. Klientom gwarantujemy, że posiadamy odpowiednie kwalifikacje by zapewnić bezpieczeństwo i stabilność funkcjonowania rozległej i różnorodnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Nasz kolejny sukces na rynku nie zostałby jednak osiągnięty gdyby nie siła, jaką stanowią nasi pracownicy. Wysoka jakość świadczonych usług, to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, połączone z profesjonalnym sprzętem i zapleczem technicznym.” Jak dodał Szuder, w dalszych planach Spółka będzie prowadziła działania, mające na celu pozyskanie kolejnych klientów z branży energetycznej i telekomunikacyjnej.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy