Integrated Solutions uzyskał tytuł Premier w programie partnerskim EMC

Integrated Solutions zdobył status Premier w ramach programu EMC Solution Provider Partners. Przyznając nowy tytuł, EMC – lider w dziedzinie przechowywania i przetwarzania informacji, uwzględnił zarówno doświadczenie zespołu IS, jak i wypracowany przez firmę w 2013 roku wolumen sprzedaży.

„Bezpieczeństwo i właściwa polityka zarządzania danymi to priorytet każdego biznesu. Inwestując w infrastrukturę IT, firmy preferują sprawdzone rozwiązania. EMC to wiodący gracz na rynku. Łącząc technologie EMC, kompetencje IS i zastosowanie nowoczesnych usług, stworzyliśmy ofertę, która cieszy się coraz większym zaufaniem polskich przedsiębiorców” – stwierdza Leszek Hołda, prezes Integrated Solutions.

Na bazie rozwiązań EMC, Integrated Solutions wdraża szerokie spektrum produktów informatycznych: od rozwiązań wirtualizacyjnych, po architekturę referencyjną, backup[1] danych i usługi zapewniające bezpieczeństwo firmowych informacji.

„Status Premier przyznany Integrated Solutions to naturalna konsekwencja rozwoju portfolio projektowego i produktowego naszego partnera. Jesteśmy przekonani, że pozyskany tytuł wesprze działania sprzedażowe IS i stworzy nowe szanse biznesowe” – mówi Adam Wojtkowski, Dyrektor Generalny EMC Poland.

Słownik
1. backup. Inaczej kopia zapasowa. Total 0 Shares Share 0 Tweet 0 Pin it 0 Share 0
Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *