Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Interactive Intelligence z nagrodą za IVR

Interactive Intelligence Group Inc. otrzymała tytuł Lidera Usług 2014 w kategorii menu głosowego (IVR[1]) od amerykańskiego magazynu CRM[2].

W zeszłym roku Interactive Intelligence została uznana przez CRM za firmę, którą „warto obserwować”. W tym roku wysunęła się na pierwsze miejsce dzięki ocenom: 4,2 (w skali 1-5) w zakresie kierunku rozwoju firmy, 4,1 w kategorii kosztów oraz 3,9 w dziedzinie funkcjonalności. W artykule poświęconym nagrodzie Paul Stockford, główny analityk w firmie Saddletree Research, stwierdził, że Interactive Intelligence obecnie „posiada produkt, który może stanąć w szranki z dowolnym innym rozwiązaniem IVR”.

Moduł IVR Interactive Intelligence to część wielofunkcyjnego pakietu oprogramowania do komunikacji IP, Customer Interaction Center (CIC).

„Nasz IVR zawiera wbudowane opcje modyfikacji, które umożliwiają firmom szybkie i łatwe tworzenie skryptów praktycznie o nieograniczonej złożoności, bez ograniczenia liczby albo głębokości menu” – powiedział Joe Staples, główny dyrektor ds. marketingu w Interactive Intelligence. – „Dodatkową korzyścią jest obsługa wielu kanałów komunikacji, czyli możliwość przetwarzania interakcji telefonicznych, faksów, czatów online i innych zdarzeń w środowisku IVR, co zmniejsza koszty integracji i zapewnia spójność usług.”

IVR w CIC może działać lokalnie lub w chmurze, obsługuje wiele języków i skaluje się od pojedynczego, 4-portowego wdrożenia do tysięcy portów działających w sieciach operatorów albo w wielu lokalizacjach. Bazuje na architekturze software’owej która ułatwia integrację z systemami przetwarzania danych, centralami PBX[3] i platformami e-mail. Interactive Intelligence gwarantuje potwierdzony, 99,999 % czas bezawaryjnego działania aplikacji.

„Nadal ulepszamy nasz system IVR. Niedawno połączyliśmy go z naszym rozwiązaniem Interaction Speech Recognition, czyli ekonomiczną i funkcjonalną alternatywą dla autonomicznych rozwiązań do rozpoznawania mowy” – powiedział Joe Staples.

Tytuł Lidera Usług magazynu CRM jest przyznawany podstawie ocen w zakresie satysfakcji klienta, zakresu funkcjonalności oraz strategii rozwoju firm, przyznawanych przez analityków branżowych i konsultantów. Liderzy zostają wybrani w siedmiu kategoriach wsparcia i usług.

Słownik
1. IVR. system teleinformatyczny umożliwiający interaktywną obsługę połączeń przychodzących. Klient przechodzący przez drzewo IVR po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów dźwiękowych…
2. CRM. inaczej Customer Relationship Management – system informatyczny, którego zadaniem jest automatyzacja oraz wspomaganie procesów na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania…
3. PBX. z angielskiego Private Branch Exchange, centrala abonencka – to centrala telefoniczna będąca własnością i zarządzana przez użytkownika, zwykle…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Ruch w chmurze

Firma Integrated Solutions (IS), wyspecjalizowany integrator ICT oraz Orange Polska wdrożyły rozwiązanie do komunikacji zintegrowanej w technologii cloud computing (UCaaS - Unified Communications as a Service) w RUCH SA. Z usługi korzystają pracownicy 14 centów logistycznych, w sumie blisko 550 osób. Wdrożenie trwało tylko cztery dni.
Czytaj więcej

Chmura i internet rzeczy będą rosły nawet o 30 proc. rocznie

Firmy będą odchodzić od tradycyjnych technologii, a nowe, które będą filarami cyfrowej transformacji, będą notowały nawet 30-proc. wzrosty rocznie – wskazuje Marek Zamłyński, prezes IDC Polska. Na popularności zyskują rozwiązania w chmurze i internet rzeczy. W biznesie coraz większą rolę będzie odgrywać automatyzacja, np. procesów przemysłowych oraz wirtualna rzeczywistość, często wykorzystywana w marketingu.