Interactive Intelligence z nagrodą za IVR

Interactive Intelligence Group Inc. otrzymała tytuł Lidera Usług 2014 w kategorii menu głosowego (IVR[1]) od amerykańskiego magazynu CRM[2].

W zeszłym roku Interactive Intelligence została uznana przez CRM za firmę, którą „warto obserwować”. W tym roku wysunęła się na pierwsze miejsce dzięki ocenom: 4,2 (w skali 1-5) w zakresie kierunku rozwoju firmy, 4,1 w kategorii kosztów oraz 3,9 w dziedzinie funkcjonalności. W artykule poświęconym nagrodzie Paul Stockford, główny analityk w firmie Saddletree Research, stwierdził, że Interactive Intelligence obecnie „posiada produkt, który może stanąć w szranki z dowolnym innym rozwiązaniem IVR”.

Moduł IVR Interactive Intelligence to część wielofunkcyjnego pakietu oprogramowania do komunikacji IP, Customer Interaction Center (CIC).

„Nasz IVR zawiera wbudowane opcje modyfikacji, które umożliwiają firmom szybkie i łatwe tworzenie skryptów praktycznie o nieograniczonej złożoności, bez ograniczenia liczby albo głębokości menu” – powiedział Joe Staples, główny dyrektor ds. marketingu w Interactive Intelligence. – „Dodatkową korzyścią jest obsługa wielu kanałów komunikacji, czyli możliwość przetwarzania interakcji telefonicznych, faksów, czatów online i innych zdarzeń w środowisku IVR, co zmniejsza koszty integracji i zapewnia spójność usług.”

IVR w CIC może działać lokalnie lub w chmurze, obsługuje wiele języków i skaluje się od pojedynczego, 4-portowego wdrożenia do tysięcy portów działających w sieciach operatorów albo w wielu lokalizacjach. Bazuje na architekturze software’owej która ułatwia integrację z systemami przetwarzania danych, centralami PBX[3] i platformami e-mail. Interactive Intelligence gwarantuje potwierdzony, 99,999 % czas bezawaryjnego działania aplikacji.

„Nadal ulepszamy nasz system IVR. Niedawno połączyliśmy go z naszym rozwiązaniem Interaction Speech Recognition, czyli ekonomiczną i funkcjonalną alternatywą dla autonomicznych rozwiązań do rozpoznawania mowy” – powiedział Joe Staples.

Tytuł Lidera Usług magazynu CRM jest przyznawany podstawie ocen w zakresie satysfakcji klienta, zakresu funkcjonalności oraz strategii rozwoju firm, przyznawanych przez analityków branżowych i konsultantów. Liderzy zostają wybrani w siedmiu kategoriach wsparcia i usług.

Słownik
1. IVR. system teleinformatyczny umożliwiający interaktywną obsługę połączeń przychodzących. Klient przechodzący przez drzewo IVR po wysłuchaniu nagranych wcześniej komunikatów dźwiękowych…
2. CRM. inaczej Customer Relationship Management – system informatyczny, którego zadaniem jest automatyzacja oraz wspomaganie procesów na styku klient-organizacja w zakresie pozyskania…
3. PBX. z angielskiego Private Branch Exchange, centrala abonencka – to centrala telefoniczna będąca własnością i zarządzana przez użytkownika, zwykle…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Co się będzie działo w IT? 5 trendów na nadchodzącą dekadę

Firma Veeam Software, której rozwiązania dbają o dostępność IT oraz ciągłość działania już w przeszło 205 tysiącach przedsiębiorstw i instytucji na całym świecie, obchodzi dziesiątą rocznicę powstania. Z okazji jubileuszu, Doug Hazelman – wiceprezes i naczelny ewangelista Veeam – przedstawia subiektywną listę pięciu trendów, które będą napędzać rynek IT w nadchodzącej dekadzie.