Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Kolejne miejsca pracy w Gdańsku

Nowo otwarty w Olivia Tower (Gdańsk) oddział austriackiej firmy Competence Call Center[1] (CCC) zaoferuje nowe posady 200 najlepszym kandydatom.

Nowe miejsca pracy to efekt uruchamianego dzisiaj w gdańskim biurowcu Olivia Tower w Olivia Business Centre nowego biura Competence Call Center (CCC) w Gdańsku.

Ta austriacka firma działa od ponad 15 lat i jest jednym z liderów w sektorze usług telefonicznych na rynku europejskim. Obecnie prowadzi działalność w ośmiu krajach oferując swoim klientom usługi w ponad 28 językach. Zespół CCC składa się z ponad 4,5 tysiąca pracowników.

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Telmon.pl w nowej odsłonie

Łódzka spółka Telmon uruchomiła właśnie nową wersję firmowego serwisu internetowego. Nowa witryna to przejrzysta i atrakcyjna forma podzielona na dwie części – dla klientów i dla pracowników.