Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

disaster

z ang. awaria. W call center nagła awaria powodująca długotrwałe i kosztowne zakłócenia w funkcjonowaniu organizacji. Firmy - aby zabezpieczyć się przed konsekwencjami awarii, w swoim planie na wypadek awarii,

PGE Obrót uruchomiła Contact Center

Od połowy marca PGE Obrót S.A. uruchomiła Contact Center. Teraz klient będzie mógł skontaktować się z PGE Obrót S.A., dzwoniąc pod jeden wspólny numer. Siedziba CC mieści się w Łodzi; pracę znalazło ok. 120 osób.

Zbigniew Solarz z łódzkiego oddziału PGE Obrót S.A. zwrócił uwagę, że nie trzeba już będzie osobiście pojawiać się w Biurze Obsługi Klienta, aby załatwić najważniejsze dla siebie sprawy.

Przypomnijmy: uruchomione w ub. roku call center dostępne było tylko dla klientów z woj. Łódzkiego, później Podlaskiego. Wg. informacji przekazanej nam przez PGE w ub. roku – do końca 2013 miały być włączone do usługi wszystkie inne województwa. Zmieniono jednak ten termin do połowy marca br.

Total
0
Shares
1 komentarz
  1. nie polecam pracy, chyba że ktoś chce mieć nerwicę. Przykro mi to stwierdzić, ale taka jest prawda, w szczególności jeśli chodzi o supervisora który, ma problemy sam z sobą i wyżywa się na ludziach. co do zarobków przemilczę temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Artykuły na pokrewne tematy
więcej

Wyminąć “śnieżną kulę”, czyli rażąca siła postów

Facebook staje się równoprawnym kanałem kontaktu coraz częściej uwzględnianym w strategii obsługi klienta. Dotyczy to głównie w branży e-commerce, gdzie decyzje zakupowe często zależą od opinii klientów, a Ci chętniej oceniają nie produkt, lecz obsługę i robią to najczęściej w mediach społecznościowych.
więcej

Konsultant, czy jednak self-care?

Zadowolony klient to siła, która zrewolucjonizowała warunki sukcesu marek czy detalistów na rynku ogólnoświatowym, a czynnikiem mającym największy…