Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Bank Millennium z lepszą mobilną obsługą klienta biznesowego

Bank Millennium wprowadził w systemie Millenet dla Przedsiębiorstw oraz w Aplikacji Mobilnej dla Przedsiębiorstw rozwiązanie „single sign on”, zapewniające dostęp do rachunków i produktów bankowych wielu spółek za pomocą jednego kodu dostępu. Funkcjonalność ta została przygotowana m.in. w odpowiedzi na potrzeby pracowników działów finansowych obsługujących kilka firm w ramach jednej grupy kapitałowej. Osoby zarządzające finansami mogą teraz korzystać z szybkiego dostępu do wszystkich rachunków i powiązanych z nimi produktów za pomocą jednego logowania oraz samodzielnie konfigurować ustawienia systemu, np. wskazując konta, które będą dostępne łącznie po zalogowaniu.

– Projektując zmiany w bankowości internetowej i mobilnej dla Klientów korporacyjnych kierujemy się zasadą, że wszystkie funkcjonalności muszą być wysoce użyteczne dla pracowników firm. W korporacjach z systemu korzysta codziennie szereg osób o zróżnicowanych potrzebach i uprawnieniach: prezesi, dyrektorzy finansowi czy główni księgowi. Wszystkie wprowadzane przez nas rozwiązania i udogodnienia uwzględniają tę specyfikę – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. – Dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie finansami firm szczególnie ważny jest wygodny dostęp do systemu w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja Mobilna dla Przedsiębiorstw pozwala na zalogowanie się do wszystkich zarządzanych rachunków i, zgodnie z nadanym wcześniej poziomem uprawnień, akceptację przelewów i innych transakcji lub ich odrzucenie i odesłanie z komentarzem do osoby, która wprowadziła zlecenie – dodaje Ricardo Campos.

Aplikacja Mobilna dla Przedsiębiorstw dostępna jest w wersjach dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android, iOS oraz BlackBerry 10. Funkcjonalność „single sign on” została udostępniona w Aplikacjach Mobilnych dla systemów iOS oraz Android, planowane jest jej uruchomienie również dla Blackberry 10.

Bank Millennium wprowadził także nową metodę pierwszego logowania i odblokowywania dostępu do systemu bankowości internetowej Millenet dla Przedsiębiorstw – hasło wysyłane jest na numer telefonu komórkowego użytkownika. Ponadto Bank finalizuje prace nad uruchomieniem systemu powiadomień SMS, szczególnie z myślą o osobach odpowiedzialnych za całościowe zarządzanie finansami firmy. Wprowadzona zostanie możliwość ustalenia typów transakcji i zdarzeń finansowych, o których powiadamiana będzie wybrana lista osób. Dyrektor finansowy czy prezes będzie mógł otrzymywać z systemu informacje o transakcjach oczekujących na jego akceptację lub ważnych, zbliżających się płatnościach.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

AI pomogła stworzyć Grafik Optymalny

Polacy nienawidzą czekać. Co drugi klient (46%) jest skłonny zrezygnować z zakupów, widząc tłum oczekujący na obsługę. Czekamy na kuriera, na jedzenie, do lekarza, na poczcie i na rozmowę z konsultantem. Automatyzacja sklepów i zwalnianie kasjerów oraz chatboty nie są zatem rozwiązaniem przyspieszającym czas oczekiwania. Prawdziwy powód? Źle ułożony grafik pracowników. Karolina Dolaś wykorzystując sztuczną inteligencję, stworzyła Grafik Optymalny - narzędzie, które dzisiaj pomaga sprawnie obsługiwać klientów największym firmom w Polsce.
Czytaj więcej

Kodeks zgodności z RODO dla dostawców infrastruktury chmurowej uznawany przez Europejskich regulatorów

Europejska Rada Ochrony Danych (EDPB), w skład której wchodzą wszystkie europejskie organy ochrony danych (DPA), wydała dzisiaj pozytywną opinię, że kodeks postępowania CISPE (Europejskie Stowarzyszenie Dostawców Infrastruktury Chmurowej) w zakresie ochrony danych jest zgodny z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych RODO.