Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Mean Time to Restore Service

(inaczej MTRS) to metryka wydajności, która odnosi się do średniego czasu, jaki zajmuje przywrócenie usługi lub systemu do pracy po wystąpieniu awarii. MTRS jest miarą czasu, jaki jest potrzebny na zidentyfikowanie przyczyny awarii, rozwiązanie problemu i przywrócenie usługi do pełnej funkcjonalności.

MTRS jest kluczowym wskaźnikiem wydajności dla usług i systemów, które są krytyczne dla biznesu lub dla klientów. Im krótszy czas przywracania usługi, tym mniejsze ryzyko utraty przychodów, a tym samym większa wydajność przedsiębiorstwa oraz zadowolenie klientów. Dlatego MTRS jest jednym z ważniejszych wskaźników wydajności, którego monitorowanie jest istotne dla przedsiębiorstw i organizacji, aby zapewnić jak najwyższą dostępność usług i systemów.

Liderzy biznesu na VI Kongresie Sprzedaż

Ludzie, procesy, technologie – to hasło przewodnie szóstej edycji Kongresu Sprzedaż, który odbędzie się 2 – 4 kwietnia 2014 w Warszawie. Podczas wydarzenia wystąpią wybitni trenerzy i eksperci ze świata biznesu.

Przyszłoroczny Kongres Sprzedaż otworzy Brian Tracy. Prelegent wymieniany jest obok Petera Druckera i Stephena Coveya jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie. W jego seminariach wzięło już udział ponad 5 milionów osób w 53 krajach. Jest autorem ponad 300 programów edukacyjnych i 45 książek przetłumaczonych jak dotąd na 35 języków. Podczas kongresu Brian poruszy najważniejsze aspekty sprzedaży, takie jak kluczowe czynniki sukcesu, zarządzanie priorytetami i planowanie pracy zespołu. Będziemy rozmawiać także o motywacji i zarządzaniu rozproszonymi zespołami sprzedaży. Poznamy sprawdzone metody, strategie i techniki. Gwarantujemy ogromną dawkę motywacji oraz gotowe pomysły jak szybciej osiągnąć cel, mniejszym nakładem środków i sił.

Niezwykle inspirująco i magicznie zapowiada się także wystąpienie Szymona Kudły. Ekspert ceniony za praktyczne, zdroworozsądkowe spojrzenie na biznes do wykładu zaprosił Pawła Kluza – dowcipnego i błyskotliwego iluzjonistę. Prowadzący pokażą, że przepis na mistrzostwo kryje określoną sekwencję działań i umiejętności – zarówno w świecie handlowców jak i iluzjonistów. Szymon Kudła opowie o handlowcach – czarodziejach, którzy nie tylko w magiczny sposób generują nowe leady, ale też wyjątkowo skutecznie sprzedają dotychczasowym Klientom.

W wielkim napięciu czekamy także na wystąpienie Roberta Kroola. W prestiżowych rankingach magazynu ThinkTank od lat plasuje się w gronie najcenniejszych konsultantów biznesowych w Polsce. Jego doświadczenia zaowocowały ośmioma książkami, w tym bestsellerami „Wolni i zniewoleni”, „Standardy Kierowania Zespołem Handlowym” oraz najnowszą – „Osobliwość a przedsiębiorczość”. Podczas wystąpienia poznamy LifeSkilllsy kluczowych obszarów przywódczych oraz metody ich pomiaru.

Kongres Sprzedaż to również kilkanaście wystąpień w formie case study. O sprawdzonych rozwiązaniach i zwycięskich strategiach opowiedzą zaproszeni prezesi i dyrektorzy sprzedaży. Wystąpienia zostaną poprowadzone w sześciu ścieżkach tematycznych: strategie sprzedaży, social media i big data, wsparcie sprzedaży w 2014 r., budowanie efektywnego zespołu sprzedażowego, technologia w sprzedaży oraz umiejętności lidera sprzedaży.

Trzeciego dnia Kongresu odbędą się warsztaty dla wszystkich tych, którzy chcą poznać nowe narzędzia do pracy z zespołem sprzedaży. Poprowadzi je Patryk Góralowski, CCG PC Category Management Lead[1], z Microsoft Polska.

Patronem medialnym projektu zostały media branżowe: callcenternews.pl, MARKETER +, Magazyn Szef Sprzedaży; OOH Magazine; Magazyn Manager MBA; Magazyn Business Woman Life, money.pl, retail360.pl, salesnews.pl; targetmarketing.pl, menedzersprzedazy.pl, www.erp-view.pl; www.erp24.pl oraz www.magazynit.pl.

Słownik
1. Lead. jednostka lub firma, która jest potencjalnie zainteresowana danym produktem bądź usługą.
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Persometrics dzięki AI pozwala na wejście “w skórę klienta”

Idealny sprzedawca to taki, który potrafi „wejść w skórę” swojego klienta, rozpozna jego potrzeby, umiejętnie prowadzi rozmowę, wie, co skłoni tę konkretną osobę do podjęcia pozytywnej decyzji. Niestety w trakcie rozmowy sprzedażowej, często nawet mimo dobrych chęci i doskonałego przegotowania nie ma czasu na „poznanie” klienta i dostosowanie się do niego.