Bonair wdroży rozwiązanie ERP do zarządzania pracami badawczo-rozwojowymi

Krakodlew SA, jedna z polskich odlewni żeliwa szarego oraz sferoidalnego, zdecydowała się na zakup i implementację rozwiązania klasy ERP – Microsoft Dynamics AX 2012 wraz z modułem AX Honoraria 2012 do zarządzania pracami badawczo-rozwojowymi. Wdrożenie zrealizuje firma Bonair SA, specjalizująca się w dostarczaniu usług i rozwiązań informatycznych dla firm różnych sektorów gospodarczych. Prace wdrożeniowe rozpoczęły się 14 października br.

Kontrakt obejmuje zakup licencji Microsoft Dynamics AX 2012 wraz z abonamentem oraz licencji na moduł AX Honoraria 2012. Ponadto podpisano umowę serwisową na okres 3 lat.

– Wdrażane rozwiązania umożliwią firmie Krakodlew SA lepsze zarządzanie w obszarze prac badawczo-rozwojowych, jak również działań operacyjnych – komentuje Piotr Towarek Dyrektor Działu Rozwiązań Biznesowych Bonair SA.

– Dynamics AX i moduł AX Honoraria oferują zaawansowane funkcjonalności, które pozwolą na utworzenie zintegrowanej bazy technologicznej i funkcjonalnej dla dalszego długoterminowego procesu informatyzacji Krakodlew. Wdrożenie Dynamics AX pozwoli również na zwiększenie dostępności i spójności danych udostępnianych pracownikom wraz z usprawnieniem przepływu informacji
i dokumentów pomiędzy uczestnikami procesów badawczych i biznesowych.

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *