Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

Software as a Service

w skrócie SaaS, z ang. oprogramowanie jako usługa – jeden z modeli chmury obliczeniowej, którym aplikacja jest przechowywana i wykonywana na komputerach dostawcy usługi i jest udostępniana użytkownikom przez Internet. Eliminuje to potrzebę instalacji i uruchamiania programu na komputerze klienta. Model SaaS przerzuca obowiązki instalacji, zarządzania, aktualizacji, pomocy technicznej z klienta na dostawcę usługi. W efekcie użytkownik oddaje kontrolę nad oprogramowaniem dostawcy i obowiązek zapewnienia ciągłości jego działania. Istotą biznesową oprogramowania w modelu SaaS, decydującą o jej rosnącej popularności jest to, że użytkownik kupuje działające rozwiązanie o określonej funkcjonalności bez konieczności wchodzenia w zagadnienia związane z infrastrukturą informatyczną oraz zapleczem technicznym. W wielu przypadkach SaaS umożliwia dostęp do najnowszych technologii informatycznych bez długotrwałych wdrożeń i dużych inwestycji. Model SaaS zakłada najczęściej cykliczne opłaty (abonament) za dostęp do programu, staje się to dla użytkownika wydatkiem stałym, a nie jednorazowym w momencie zakupu. Z punktu widzenia dostawcy SaaS zapewnia lepszą ochronę jego własności intelektualnej, producent może we własnym zakresie udostępniać swoją aplikację, lub przekazać to zadanie wyspecjalizowanej firmie
ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Monitoruj swoje call center na iPadzie

Firma Interactive Intelligence Group Inc. (Nasdaq: ININ), globalny dostawca oprogramowania i usług zwiększających jakość obsługi klienta, wydała aplikację mobilną Interaction Supervisor iPad Edition. Aplikacja, przystosowana do pracy na iPadzie lub iPadzie mini, usprawnia kontrolę jakości w centrach obsługi klienta, oferując dyrektorom i managerom contact center[1] swobodny dostęp do informacji w dowolnej lokalizacji.

[tagline link=”http://www.callcenternews.pl/tag/jakosc-obslugi/” linktarget=”” button=”Zobacz” buttoncolor=”purple” title=”Jak jeszcze zadbać o jakość?” description=”Istnieje wiele sposobów, aby zadbać o jakość w obsłudze klienta, my piszemy chyba o wszystkich możliwych do zrealizowania…”]

 

Interaction Supervisor iPad Edition zapewnia średnim i dużym przedsiębiorstwom następujące opcje:

  • Konfigurowalna konsola umożliwia mobilny, bezprzewodowy dostęp do statystyk analizy mowy w czasie rzeczywistym, a także do ocen poziomu usług według grupy roboczej, kolejki, konsultanta lub przedziału czasowego.
  • Alarmy w czasie rzeczywistym powiadamiają kierowników o przekroczeniu określonych progów jakościowych, na przykład średniego czasu oczekiwania na połączenie.
  • Widok lokalizacji konsultantów pokazuje, przy jakich stanowiskach siedzą konsultanci i jaki mają status (np. „Na obiedzie”, „Na szkoleniu”), a także wyświetla ich zdjęcia oraz umiejętności.

„Kontrola jakości pracy contact center jest skuteczniejsza, gdy managerowie pracują na ogólnej sali, widoczni i dostępni dla konsultantów” — powiedział Joe Staples, główny dyrektor ds. marketingu w firmie Interactive Intelligence. – „Jednak kiedy kierownik wychodzi z biura, traci wgląd w statystyki, których potrzebuje do wykonywania swoich zadań. Interaction Supervisor iPad Edition został zaprojektowany, aby rozwiązać ten problem. Szybsze podejmowanie decyzji na podstawie szczegółowych statystyk czasu rzeczywistego pozwala organizacjom usprawnić obsługę klienta – a właśnie o to nam chodzi.”

Interaction Supervisor iPad Edition stanowi część wielofunkcyjnego pakietu komunikacyjnego Customer Interaction Center (CIC). CIC zapewnia szeroką gamę wielokanałowych aplikacji komunikacyjnych dla centrów obsługi klienta oraz przedsiębiorstw. Może zostać wdrożone w modelu chmury albo w siedzibie klienta.

Słownik
1. contact center. wydzielona z organizacji jednostka zajmująca się ogółem kontaktów z klientami przedsiębiorcy poprzez nieograniczoną ilość dostępnych kanałów kontaktu. Do…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy