Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

NCC

(inaczej Network Control Center) centralna lokalizacja w sieciowym środowisku contact center do monitorowania wzorców ruchu przychodzącego i dostosowywania personelu, grup umiejętności i alokacji zasobów technicznych w celu osiągnięcia wymaganego poziomu usług.

ZGŁOŚ TEMAT

Daj nam CYNK :)

Nowe aplikacje mobilne dla Microsoft Dynamics AX 2012

W ostatnim czasie firma Microsoft wprowadziła aplikacje mobilne dla firm korzystających z rozwiązania Microsoft Dynamics AX 2012 R2, które współpracują z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na smartfony (Windows Phone, iOS, Android) oraz z Windows 8 na tablety. Aplikacje funkcjonują w 36 językach i są dostępne również w Polsce do pobrania za darmo z właściwych sklepów dla poszczególnych systemów operacyjnych.

Wśród nowych rozwiązań znajduje się aplikacja mobilna na smartfony, która pozwala zarządzać wydatkami i rachunkami, a także umożliwia użytkownikom tworzenie i prezentowanie kart pracy – a wszystko to w połączeniu z Microsoft Dynamics AX 2012 R2.

Użytkownicy tabletów z oprogramowaniem Windows 8 mogą natomiast wybierać spośród trzech aplikacji:

  • Dynamics AX 2012 Expenses (Wydatki) – pozwala na zarządzanie czasem i wydatkami, zwiększając efektywność pracy dzięki realizacji projektów w trakcie podróży. Pomaga także przedsiębiorstwom wdrożyć politykę wydatków w bardziej płynny sposób.
  • Dynamics AX 2012 Timesheets (Karty pracy) – umożliwia tworzenie grafików zadań i zarządzanie nimi, redukując czas przeznaczany na realizację projektów i upraszczając obowiązki administracyjne i rozliczeniowe, dzięki czemu firma może usprawnić działalność operacyjną.
  • Dynamics AX 2012 Approvals (Akceptacje) – pozwala menedżerom na zatwierdzanie wniosków biznesowych, takich jak wymagania budżetowe czy grafiki zadań, przedstawienie raportów z wydatków oraz zleceń zakupu w celu zredukowania działań administracyjnych i skrócenia czasu przeznaczanego na ich realizację.

– Nowe aplikacje mobilne pozwolą użytkownikom systemu Microsoft Dynamics AX 2012 jeszcze szybciej realizować projekty dzięki możliwości mobilnego zarządzania swoim czasem, wydatkami czy procesem podejmowania decyzji i zatwierdzania wniosków. Umożliwiając naszym klientom mobilny dostęp do Dynamics AX, chcemy dodatkowo zwiększyć wartość dokonanej przez nich inwestycji w rozwiązanie – mówi Robert Skrzypczak, ekspert rozwiązań ERP w dziale aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics.Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Avaya wchodzi na giełdę NYSE

Avaya Holdings Corp. (NYSE:AVYA), czołowa firma działająca w obszarze komunikacji biznesowej, w dniu 17 stycznia uczci swój debiut giełdowy uderzeniem w dzwon otwarcia nowojorskiej giełdy NYSE (New York Stock Exchange).
Czytaj więcej

Oda do telemarketera

250 tys. osób – na tyle szacuje się armię telemarketerów w Polsce. Dzwonią, przekonują, irytują i należą do najbardziej znienawidzonych zawodów. Według danych firmy Cludo średni czas rozmowy z nimi wynosi 124 sek. a gdyby jednego dnia wszyscy pracownicy tej branży zasiedli do pracy na 8 godzin bez przerwy, byliby w stanie „obdzwonić” każdego obywatela naszego kraju średnio 1,51 razy. Imponujące, ale to właśnie ilość i bezcelowość połączeń telefonicznych najbardziej drażni klientów.